Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. marko
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,060
 2. Durrsaku_King
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,929
 3. personazh
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,930
 4. Ema
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,870
 5. ujku81
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  872
 6. enkela
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,055
 7. DriniS
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,567
 8. Blue Gene
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,409
 9. TheLaw
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  5,140
 10. dirty vegas
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,137
 11. agron1977
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,489
 12. Luminus
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  2,133
 13. dirty vegas
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  7,359
 14. dirty vegas
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,320
 15. lauren
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  7,008

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...