Si Te Fitojm Para ?

Diskutime tek 'Ekonomia & Biznesi Shqiptar' filluar nga WORLD, 30 Aug 2016.

 1. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  :hidhu:Pershendetje Te Gjithve Ne Fillim Mendimi Im Personal Eshte Qe Parate E Biznesit Nuk Fitohen Prej Ne Paypal,Moneygram,Western Union.Paraja Fitohet Njeher Nga Firma Qe Punon Njeriu ! Mendimi Im I Fundit Esht: Njerezimi Per Te Fituar Para Duhet Qe Te Punoje Njeher Dhe pastaj ta merr pagen qe e ka meritu Me Djers ! Duke Denjur Ne Internet Paraja Nuk Fitohet por duke punuar Fitohet ! Flm Ju Uroj Nje Pun Sa Me Te Kendshme Te Gjithve
   
  Johana and gurax like this.
 2. Johana

  Johana Forumium praecox

  Eshte e vertete. Prandaj edhe kam Profetin ne ate pune: The Book of Job!


  JC
   
 3. lojrafationline

  lojrafationline Primus registratum

  Sigurisht qe te besh para duhet te punosh, edhe nepermjet internetit behet por prape duhet te besh punen.
  Puna eshte si te mendosh ndryshe nga nje punetor i thjeshte qe mendon qe duke bere punen fiton para.
  Te fitosh para ka dy kuptime, te punosh per te marre nje rroge, dhe te mendosh per te bere para, per te fituar me teper.
  Pra te pozicionosh veten ne katergorine e njerezve qe mendojne ndryshe
   
 4. lutficoka1

  lutficoka1 Primus registratum

  Medim shume konciz,me plot vlera .ju lumt per kete mesazh
   

Shpërndajeni këtë faqe