Astronomi, Kozmologji, Astrofizike

Madhesia dhe madheshtia e Universit, sekretet qe ai fsheh dhe perpjekjet tona per te pare drejt pafundesise.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Wii
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  31,474
 2. olti
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,462
 3. squadronleader
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,134
 4. @d@
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  9,886
 5. S6T6N6
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,267
 6. miushi
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  6,862
 7. MeLoDy
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  7,430
 8. palaccio
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  36,625
 9. atman
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,642
 10. olti
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  22,641
 11. gezim lame
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  22,434
 12. Hank
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,829
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,116
 14. eklipsi
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  4,724
 15. Megg
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,239
 16. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,809

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...