Eksploroni Universin

Diskutime tek 'Astronomi, Kozmologji, Astrofizike' filluar nga Seyfert, 4 Sep 2014.

 1. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  xarcus and exit like this.
 2. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]

  Ndalesa ne Mintaka tek brezi, eshte opsionale.
   
  Seyfert and Aki like this.
 3. Aki

  Aki Paint It Black

 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum


  Rigels ishte emri qe mami im zgjodhi per vellain. U fut ne short me dy emra te tjere. Ermalon per gjyshin dhe Erwin per Winner. Te fundit kapi dora e motres.


  Kush i hedh syte nga yjet vjen nga poshte.
  Kush i hedh syte nga toka vjen nga larte.
  Asnjehere nuk me ka pelqyer te shoh yjet. Vec momentit kur me morri malli per t'u rikthyer.

  Te pershendes Gurax,

  Sa terhiqke dhe ti o burr i dheut!
   
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 6. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 7. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Dikush qe e mban veten per Univers ketu, po t'a eksploronim edhe nje cike mund t'i kishim nxjerre ca dobica!


  El
   
  Airbourne likes this.
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Inteligjenca shpirtërore nuk duhet të përdoret për të dominuar të tjerët.

  PachaMAMA.  PS...Le të shpresojmë për një ndryshim në....................... vitin 2020!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   

Shpërndajeni këtë faqe