What is on my mind...

Aki

Paint It Black
Hihihiii zemra ^_^
Sot eshte premiera e filmit te tete, po ne filma une, dmth ajo majtas u be kohe qe ka vdekur :'(
 

Aki

Paint It Black
Me fol pak per dashuri,
Se sot jam shume romantike
Shkenca thote se ndjenjat tona krijohen nga nje numer i hormoneve dhe neurotransmitereve qe sintetizohen nga nervat dhe gjendrat e organizmit, kshu qe dashuria eshte vetem nje trik me te cilin na genjen truri :p
 

Aki

Paint It Black
Dmth Douglas Adams personazhin kryesor tek novelat e tij te Hitchhiker's Guide ka quajtur Arthur Dent, e pastaj diku ne noveln e parafundit permend nje personazh me emrin John Watson qe poashtu eshte shoku me i mire i Sherlock Holmes, e qe te dy kto personazhe ne film u jep fryme Martin Freeman, coincidence....or God....
 

Chrono_Crusade

Valoris scriptorum
Dmth Douglas Adams personazhin kryesor tek novelat e tij te Hitchhiker's Guide ka quajtur Arthur Dent, e pastaj diku ne noveln e parafundit permend nje personazh me emrin John Watson qe poashtu eshte shoku me i mire i Sherlock Holmes, e qe te dy kto personazhe ne film u jep fryme Martin Freeman, coincidence....or God....
Aki , mos lexo shume per pushime :p
 
  • Like
Reactions: Aki
Top