What is on my mind...

Aki

Paint It Black
Sme del foto kshu qe po e shkruaj me fjale nje citim nga fb:

She is both hellfire and holy water. And the flavor you taste depends on how you treat her.
 

joetisti_

Locus omnem
po mendoj... nje burre mund te kete te tijet 100 femije ne vit. Kurse nje grua, edhe po te shkoje me shume meshkuj, vetem nje femije ne vit, mund te kete...
 

MrCool

Oldschool
There's nothing in my mind.. Just chilling, refreshing my mind and soul, staring at the stars and the beautiful moon and realizing how beautiful life is.

Stop the time o Dear Lord...
 

joetisti_

Locus omnem
une ndihem te kem humbur pak sensin e kohes. Shoh jashte qe eshte erresire dhe po mendoj. Te jete dite valle, por ngaqe ka qene vape, dita ka qene ne plazh dhe eshte nxire?
 
Last edited:

joetisti_

Locus omnem
... sa mire qe i kemi gjerat me pult... S'te pelqen dicka ne tv, i fut nje 'mute' (ulje zeri) dhe gjithcka ne rregull...
 

DarkBlonde

Valoris scriptorum
Ai momenti kur e sheh nje hot/handsome stranger perballe teje ne bar dhe e di se sdo e shohesh me kurr sepse fliska gjermanisht :/
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Ai momenti kur e sheh nje hot/handsome stranger perballe teje ne bar dhe e di se sdo e shohesh me kurr sepse fliska gjermanisht :/
Pse a kishe ndermend me i kerkuar instagram, pastaj mund te fliste dhe anglisht ja lypshe iher. Gjithsesi paske humbur alamet rasti se ndoshta do ishe bere dhe gjermane
 

Sweety_boy

Forumium maestatis
Të investosh për pamjen tënde, do të thotë të paguash për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve...
Ndërsa të investosh për arsimin dhe kulturën tënde, do të thotë t'i bësh të tjerët të 'paguajnë' për vëmendjen tënde!
 
Top