vrojtime

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Sot kam nje ankth brenda,duhet te jete bicim parandjenje po s'kam arritur akoma te ftilloj se c'lloj eshte... :angel:
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

dhe Kaisi thithte ajrin e fresket te mengjesit...sepse mbante aromen e Lejles, Ai e dinte se çdo mengjes ajo silte ne dritare...dhe era i rrembente aromen e trupit e ja sillte atij.

Kaisit i thane Mexhnun...i çmendur, se ato s'e njihnin Lejlen!!!
 
Re: vrojtime

Nuk ka si te mos ndihesh i perdhunuar shpirterisht kur te ndjekin hap pas hapi, te gjurmojne fjalet dhe veprimet dhe pasi i kane mbledhur ti perplasin ne fytyre.

Kjo eshte per ty (Ora 11:58)
 

Guest
Re: vrojtime

Bjeri bjeri se lerohesh ... " i tha ajo atij " /pf/images/graemlins/laugh.gif
une do te vij pas gjithmone si qeni te zotit /pf/images/graemlins/laugh.gif
hik e shkruje ke shprehjet nime se do em besh te famshme per zotin /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Re: vrojtime

Me vjen keq te te theyj iluzionet se coc e pashe po te skuqeshin veshet nga kenaqesia, por ti nuk figuron ne asnje nga vrojtimet e mia.
 

Guest
Re: vrojtime

po tek ajo tema e antirezistences shife njeher mire andej nga fillimi i postieve te sotme /pf/images/graemlins/wink.gif

dhe sa per kenaqsi do te pergjigjesha me ate firmen tende amore /pf/images/graemlins/wink.gif


/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga NAHARA:
[qb] dhe Kaisi thithte ajrin e fresket te mengjesit...sepse mbante aromen e Lejles, Ai e dinte se çdo mengjes ajo dilte ne dritare...dhe era i rrembente aromen e trupit e ja sillte atij.

Kaisit i thane Mexhnun...i çmendur, se ato s'e njihnin Lejlen!!! [/qb]
sa mallengjeyese,nuk e di po me krijoi nje efekt te cuditshem,me vjen per te qare.
du kalibobaa /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Re: vrojtime

Me ndrico se s'mbaj mend te kem shkruar ndonjehere tek antirezistenca? Sidoqofte ti nuk figuron ne asnje nga VROJTIMET e mia, mos ha inat kot tani, thjesht ky eshte realiteti.
 

Guest
Re: vrojtime

vrojtimi im per sot eshte , qe po qe se te mbaroj pune me keto gjerat qe po merrem tani do tja fus .. ca dite pushim andej nga New York , po bera qef un zere se ke ber dhe ti /pf/images/graemlins/wink.gif

ps:nelka mja dhe ti mos u bej zevzeke ....
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

qeke verte me lehte te urresh sesa te dashurosh...

cfare kurve eshte jeta, castin kur ti thua se cdo gje po shkon ne tatepjete dhe asgje tjeter nuk mund te rrukulliset mbi ty, te jep nje te shture tjeter... :mad: :mad:

screw it! :mad:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga NAHARA:
[qb] dhe Kaisi thithte ajrin e fresket te mengjesit...sepse mbante aromen e Lejles, Ai e dinte se çdo mengjes ajo silte ne dritare...dhe era i rrembente aromen e trupit e ja sillte atij.

Kaisit i thane Mexhnun...i çmendur, se ato s'e njihnin Lejlen!!! [/qb]
mos me thuj se din arabisht! /pf/images/graemlins/laugh.gif

mexhnun??? mazhnun bukurosh /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
enta mazhnun :devil:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Danae vrojton drejt gjithnji sidomos kur rivrojton /pf/images/graemlins/wink.gif !
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Me duket se nuk e kam, nuk e kam patur ndonjehere....kjo eshte dilema qe me lind tani...
Do ta kem??? Nje dileme me shume.....
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Goce ka ardh koha me u rrit e te rritesh domethene te vesh ne qender te botes tende veten,me pas robt e tjere.
Se c'do vije e vendos koha,rrethanat,mjedisi,por nderkohe nuk ke pse te krijosh dilema se deduktojne iluzione.
Me mire futi i menje te lehte,ndjehu pupel,pupel n'ere.... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
Top