vrojtime

Re: vrojtime

Vrojtimet e mia jane te miat! Dhe shyqyr qe jeta ime eshte me shumengjyra, dhe shyqyr akoma me teper qe ne klase te katert mu shkrep te rrija ne klase dhe te degjoja zyshen ndersa shpjegonte metaforat, sesa te shkoja ne banje dhe te beja flluska sapuni me shoqet e mia. Nje nga te paktat gjera qe morra me vlere ne shkolle, metaforat, ta ndryshojne jeten...
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga NeLk@:<br />[qb] Vrojtimet e mia jane te miat! Dhe shyqyr qe jeta ime eshte me shumengjyra,... :thumbsup:

/pf/images/graemlins/smile.gif .... Nje nga te paktat gjera qe morra me vlere ne shkolle, metaforat, ta ndryshojne jeten... [/qb]
mi hedh ca metofora ktu bitte /pf/images/graemlins/laugh.gif


:wave:


--------------------

feueriger herbst...
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

po vrojtoj veten time tek pasqyra e dollapit....ah, sikur te me rritet barku :angel: :wub:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

me merret fryma...me duket sikur jam palosur me dysh dhe ajri nuk eshte i mjaftueshem...
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

On Hurricane Isabel's path.. rather interesting, having no power at all... :rolleyes:

nje gje nuk mar vesh, pse i vene nje emer kaq te bukur nje gjeje kaq te shpifur?!?! :shrug:
 

Admir

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Vrojtoj monitor, dhe simbole shqiptaresh qe perpiqen dhe nganjehere edhe ja arrine ti japin kuptim kohes. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

dua te le af-ne se do me zere diabeti,zakonisht njerezit thone te le duhanin se do u mbyllen mushkerite...
nuk ua dal ti rri pas njerezve reale,qe do me braktisin ne muajin e ardhshem.
perqafime te gjitheve
p.s melhiades do te shkruaj :kiss:
 

TEA

Forumium maestatis
Re: vrojtime

vrojtoj qe dhe dua dhe s'dua disa gjera /pf/images/graemlins/frown.gif :shrug:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

me ka ngelur ne ndermend nje nick,tejesisht mallengjyes.do kisha pase shume qejf te kisha njohte origjinalin.
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re sot se ndjehem me mire ktu ne AF mes shqiptaresh sesa ne shoqerine e miqve te mi italiane :rolleyes:
 

olti

Neo
Re: vrojtime

AF eshte bere tmerrsisht jo interesante! :shrug:

Gjithashtu kam vene re qe Edda qenka moderatore /pf/images/graemlins/smile.gif Urime elbasanllie :kiss:
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

Cdo te shtune ose te djele ata te spitalit ku punoj me japin nje leter qe ben nje permbledhje te punes sime per ate jave...

tek kjo e fundit qe mora sot vura re dicka shume interesante. Kete jave kam punuar 97 ore... ajo qe me vret kur shof ate number eshte idea qe une jetoj brenda mureve te ati vendi... :mad:
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

SPECIAL...


1993.gif


I asked you for one kiss, you gave me six.

What teacher taught you, that you're such an expert?

You're so deep a source of goodness, so kind

That you've set the world free a thousand times.

jdr
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Don't worry Nahara!
S'e ka me ty, as me mu!
Edhe pse po e ndjej nje dallge qe po me turret mbi surrat! Pelltau!!!
:tipsy:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

:lol:


U kam juve si xixellonja ne nje rrugice /pf/images/graemlins/smile.gif :cool:

Ikni se u bohet qejfi :tipsy: qbs-ra :tipsy:
 
Top