vrojtime

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Danae

how about a mac chicken suflaki, we can squeeze someone else in there /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

:kiss:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga PiNk-MaGGiT:
[qb]
Fillimisht postuar nga Blue:
[qb]
pps:verej se champi s'm'ka rrok hic /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
/me hap fjalorin shqip-shqip


translate PLZZZZZ /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
rrok shkodranshe don me than HUG/perqafim :mad:
verej se shum njerz nuk i dine fjalt ma t'amla n'dialekt shkodran! :kiss:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga *alinos*:
[qb] Danae

how about a mac chicken suflaki, we can squeeze someone else in there /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

:kiss: [/qb]
fine /pf/images/graemlins/smile.gif
:kiss:
une hengra pizza mbreme pas nje muaji,me te perhershmin ne gjendje kostante :smash:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

sot hyra ne shpi,neser do rregulloj ca dokumenta,shpresoj nga e shtuna apo e diela /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

me eshte fiksu keq shume njera,e kish muhabetin te embel,radhe s'te linte po mire shume /pf/images/graemlins/laugh.gif ,e di ti se edhe mbreme te permenda???
/pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

e sheh se cfare efekti pati sufllaqja,mire qe u kujtuam se te ushqyerit eshte pjese e rendesishme e jetes.
ti me push pak gocen. :kiss:
heres tjeter do vemi ne det se bashku,dimer a vere s'ka rendesi. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

oooops,hahaha.
shaka ish,ne fakt vetem batute,po me shkoi pothuajse huq. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

s'ma mban,une them no comment.
/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
:kiss: :kiss: :kiss:
ika se ngela tu qeshe para pc,kane fillu te mendojne njerezit se jam tu pa naj sit me drite te kuqe,se u shkriva nga lezeti,obobo te me hapet nami kot :angel: nuk mabj mend kuhs e ka thene sailori apo L_R,po af te nxirrka doret,me vone do rregulloj temen se desh e prisha fare. :kiss:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

me ndodh vetem kur kam ndejtur mbyllur per shume dite, si edhe kur ha mc_chicken /pf/images/graemlins/tongue.gif :goofy:

p.s. Aq e keqe jam moj shtriga, sa s'jua mban?! :shrug: Pupupupu ma qiten namin e zi kto mu, i kam dhe si pune shoqesh pale :mad: /pf/images/graemlins/blush.gif :devil:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

edhe njehere muhabeti u be lemsh. :lol:
per te mos pase me keqkuptime mgjs se shume te kendeshme,diktoj:puc folt kordelen,alinosin dhe 2 here laren:)
ciao :kiss: :kiss: :kiss:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Plasen cokollatat edhe kendej... /pf/images/graemlins/laugh.gif

Une i kom syte me krisa se kam fjet,s'kam fjet ja tre ore sonte noten /pf/images/graemlins/frown.gif .Sikur mos mungonte ky muhabet me qellon ne autobuz kur vija per pune nje gay qe gati sa s'po qante se e kishte lone dashnori.Thoshte fjale ne telefon si:-"Dio li afra pagare,oramai la tragedia è stat compiuta,sono stato cosi male che nn lo immagini..." :mad: ,kur s'e kam rraf ate s'rraf :smash: njeri ne jete time. :angel:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Lara maje! Me ty e pati! /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
/pf/images/graemlins/laugh.gif

p.s. :kiss: per ty se te kam shpirt!
p.s.1 Danae shejtan i vogel :kiss:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

po m'duket vetja si te lagjia ku kam kalu femijerine...
kisha disa komshi, kshtu dashuroheshin /pf/images/graemlins/laugh.gif

qeshu rini,
dashuro rini /pf/images/graemlins/smile.gif

ta lshoj edhe un nji :kiss: se pa kiss ktu je jasht mode /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vrej se njerezit po puthen sa anej e knej /pf/images/graemlins/laugh.gif
Vrej ene se jam vone!!!!!!!

pS: Dujuni fort, por jo dhe aq /pf/images/graemlins/laugh.gif

:kiss:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Me karar!(Desha ta boj me yje ket llafin turpe po dilte ene mo keq /pf/images/graemlins/laugh.gif )

Ketej eshte ftohte shume more,ca eshte ky dimer i papritur? :mad:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj se kto dy dashuroret e masiperme me kan kopju haptas. /pf/images/graemlins/tongue.gif

turpi hahet me buk ditet e sodit!
:tipsy:
na ruj Zot:D
 
Top