vrojtime

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Sot shpall te hapur historine time te dashurise me Arrat e Kokosit /pf/images/graemlins/smile.gif dhe kosin me ananas!!! :goofy:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Vorjtoj se mua me ndodhin gjerat nga me te cuditshme ne bote.mire qe me fiket cdelulari dhe telegfonatat i percillen bashkebisedueses,por edhe pin-in nuk e e mbaj mend e nuk gjej Pukun.kjo eshte arsyeja qe fatkeqesisht nuk munda te telefonoj 3 gocat qe paten nderin te kalonin ca kohe me mua,dhe arsyeja qe nuk mund te perdorja int deri ne momentin e caktuar ishin pushimet e mia ne vendet e lindjes.
Edhe nje here desha tu falenderoj me gjithe zemer qe me dhate mundesine t'ju njihja dhe me falni per gjithe problemet qe mund tu kem shkaktuar.
me shume respekt danae :kiss:
p.s stay also :kiss:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

verej se une nuk di te sqaroj dy fjale te shkretat qe kam ndermend ti them,por jua le juve ti deshifroni,une kam shume qejf te ofroj nje gote me vere te kuqe po ma ben me sy e po ma ben me sy e po ma ben me sy serish.
:wink:
ne lidhje me diskutimin,di qe disa here bukuria vret e te ben armik apo armike vetem nga gjykimet e pabaza,prandaj kujdes nga paragjykimet.
...dekoltete e minifundet,bukuria e ku di une...u dashka te mos me doje burri kur te jem 50 vjec :confused: ca te kem per rrisk,nuk po rri te mendoj te ndryshoj,as tek qoshku s'do ta ze se pastaj filloj e mendoj:po sikur ai te kete qene i shtrenguar nga qoshku??dhe ja ne dashte mire ne mos dashte plaste,ohu ka rini plot. :sleep:
 

Eni_883

Primus registratum
Re: vrojtime

The sadest thing is to find out that people you have held in high regard all your life disappont you whereas the one you never paid the time of day and all of a sudden you find yourself "more grown up and more mature" (always relative) and sudeenly talking to have turned out to be great people...........shuplakat qe na dergon jeta per te na dhene mesime :shrug: :idea:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Eni vrojtoj se kohet e fundit vrojton mendimet e mia /pf/images/graemlins/frown.gif ...
P.s:kam pa endrra allasojshe sonte.Me tha dikush:
"S'do jem me kete vit...!"-Jam cuar me si pikellim :shrug: ,mua me dalin endrrat!
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

meqe vena asht gjini femnore, marr guximin me e deklaru veten lesbike /pf/images/graemlins/laugh.gif
e dashuroj venen e kuqe, edhe pse nuk pi shpesh...
kur e pi m'jep ndjenja t'cuditshme, m'liron,thjesht m'ban mu ndi mire... /pf/images/graemlins/wink.gif

ps: kjo danae ka fillu me m'pelqy shum sidomos me konfirmimin e fundit :devil:
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Perqafime per blue (even though she's kind of a c-teasear) whaaaaaaaat /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] verej se une nuk di te sqaroj dy fjale te shkretat qe kam ndermend ti them,por jua le juve ti deshifroni,une kam shume qejf te ofroj nje gote me vere te kuqe po ma ben me sy e po ma ben me sy e po ma ben me sy serish.
:wink:
ne lidhje me diskutimin,di qe disa here bukuria vret e te ben armik apo armike vetem nga gjykimet e pabaza,prandaj kujdes nga paragjykimet.
...dekoltete e minifundet,bukuria e ku di une...u dashka te mos me doje burri kur te jem 50 vjec :confused: ca te kem per rrisk,nuk po rri te mendoj te ndryshoj,as tek qoshku s'do ta ze se pastaj filloj e mendoj:po sikur ai te kete qene i shtrenguar nga qoshku??dhe ja ne dashte mire ne mos dashte plaste,ohu ka rini plot. :sleep: [/qb]
/pf/images/graemlins/smile.gif
Ti je rraca ime re.S'je cun!Kshu arsyteojne gocat,per mu s'ka rendesi pershembull bukuria e nje cuni(domethone eshte shume relative dhe kam shije te cuditshme).
Nrysho puna ke cunat /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

na asht dhan mundsia me jetu... pse mos me ba investim t'mir n'jete, tu e jetu tu dasht?
dikush mundet me than se dashnia asht vujtje, prandaj shpeshhere e evitoj....
edhe nqs asht ashtu, un preferoj me jetu me dashni, sepse vujtja asht nji ndjenje qe nuk te len kurr bosh, por t'sjell kujtime, persona, momente qe gati i kishe harru...

verej se ne bote ka shum njerz te mrekullueshem.
duhet vetem pak durim e kohe per ti zbulu gjanat e bukra qe fshihen brenda cdo personi.
gjithashtu mendoj se shpeshhere njerzit bahen te keqij edhe nga ajo qe i trasmetojme ne, ndoshta nganjehere nuk perdorim gjuhen e duhur me ta,thjesht keqkuptime apo ngjallja e nje zilie...
por kjo nuk na jep te drejten te gjykojme dike si te tille.
shpesh me ka qellu te cuditem shum dhe te zhgenjehem tu njoft dike nga afer, por me kalimin e kohes kam kuptu se nuk asht ajo qe duhet pa tek nji person sepse brenda tij/saj ka edhe plot gjana te bukra qe priten me u zbulu.
nuk besoj se ka njerez ne bote qe jane komplet te keqij, nuk du me e besu!


ps: /me hugs gjorgj back /pf/images/graemlins/smile.gif (even though i should be careful /pf/images/graemlins/laugh.gif )

pps:verej se champi s'm'ka rrok hic /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Seriozi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] meqe vena asht gjini femnore, marr guximin me e deklaru veten lesbike /pf/images/graemlins/laugh.gif
e dashuroj venen e kuqe, edhe pse nuk pi shpesh...
kur e pi m'jep ndjenja t'cuditshme, m'liron,thjesht m'ban mu ndi mire... /pf/images/graemlins/wink.gif

ps: kjo danae ka fillu me m'pelqy shum sidomos me konfirmimin e fundit :devil: [/qb]
Verej se paskemi te njejten te dashur.Çudi si nuk qekemi takuar tek shpia e saj.
Tani e kuptova shkakun pse rri tere diten tu kercy ti...ëhëë e paske nga vera,d.m.th. nga qefi,dhe une kujtoja se po beje pompa m.gj.s. dhe keto per qef bohen: D .
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

gjaja ma qesharake asht se un pi vene e te tjeret dehen. /pf/images/graemlins/tongue.gif


pjesa masive e njerzve nuk lexojn dot nji liber po s'pati figura.
tu ken dembela, gjejne rrugen ma te lehte me nxjerr permbajtjen e nji libri me ane te figurave, meqe i duket teper e lodhshme me harxhu kohe me lexu librin.
por kta zonja/zotri nuk e kuptojne se bukuria e librit asht shum ma lerg se nji ilustrim, per ma teper kur ilustrimi nuk i perket dores se atij qe ka shkru librin, edhe i ka dhane ngjyrat qe ne fantazine e tij kane perku me ate te shkrimtarit.


ps: mistrec ca t'ka syni? shpresoj t'jete efekti i venes edhe ai /pf/images/graemlins/laugh.gif


pps: verej gjithashtu se ema m'ka lan n'rren /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Seriozi

Primus registratum
Re: vrojtime

E ke gjet vallaj /pf/images/graemlins/wink.gif .Efekti verës eshte,dhe asaj 10-vjeçare biles.
Vërej qe nga qefi ne te dy po kendokemi dhe frengjisht aty tek firma.

P.s. mos u tund më se u lodha d.m.th. u lodhe.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

levizjen qe behet per qef un e konsideroj R E L A X dhe jo lodhje.
pastaj kercimi i masiperm thjesht ul ndoj kile nga pesha, sikur t'isha n'vend tand do t'isha preokupu ma shum per shikimin tand...

si mbeta tu msu rob /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif :cool:
 

Seriozi

Primus registratum
Re: vrojtime

Mu po m'perëndojne syte nga kenaqsia.
Vërej se mesuesja qeka njish fare. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

gurax

Pan ignoramus
Re: vrojtime

... so far so good, pink_maggit, the conclusion was that you are a good-sometimes-angry-but-sweet lass of your own. "Conclusion of who" says you... what does it matter so much, I gave the idea anyways /pf/images/graemlins/smile.gif
Will you care for another dance? /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:

:wave:
Kurse vrojtimi i rradhes... I notice things about which I was right but nonetheless don't feel glad or proud about. :eek: But it's only fair people bare what's rightfully their own.

---------------
"I don't know everything. I only try to understand what I see."
 

Bora

Primus registratum
Re: vrojtime

I need something to promote my erased senses.So I can fall down and maybe shatter bones created by sadness...

Wail for the resurrected man /pf/images/graemlins/laugh.gif !!!
P.s:I had to complain in a way or a nother ... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
Top