vrojtime

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb] Ve re se dhe kur e di veten grifshe, te afte per te perballuar gati c'do situate dhe per tia dale mbane ndesh ne ndonje 50 vjecare mundesisht drejtoreshe e ndonje istituzioni qe ka background shtriglliku pas vetes qe ne moment ta bo 8 me 2.
Grate drejtoresha jane te keqija boll [/qb]
atehere imagjino te kesh para syve nje ish gjykatese qe luan rolin e "hetuesit",duke kerku te kuptoje se si i ke lidhjet me familjaret,ish hera e pare qe dikush me futi te dridhmat nga dinakeria.
 

uni20077

Primus registratum
Re: vrojtime

Vien gni cooh cur egoismi nuc caa mâ cuptim, poor vetsh dascni per vedin osse narcismo. Dasctniia duhet me passe obiect, ssi chdo dhuntí hyinore. Megith`até, praep asct ne mue gni cope e vogel acullit , te cilen vetsh dielli asct n`giendie mè é sckrî.


L`Europe contre l`ésprit de la Mediterranée. (Camus) :rolleyes:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga uni20077:
[qb] Vien gni cooh cur egoismi nuc caa mâ cuptim, poor vetsh dascni per vedin osse narcismo. Dasctniia duhet me passe obiect, ssi chdo dhuntí hyinore. Megith`até, praep asct ne mue gni cope e vogel acullit , te cilen vetsh dielli asct n`giendie mè é sckrî.


L`Europe contre l`ésprit de la Mediterranée. (Camus) :rolleyes: [/qb]
Vjen nje kohe kur egoismi nuk ka ma kuptim,por vec dashnia per vedin ose narcisimi.
dashnia duhet me pase objekt,si ç'do dhunti hyjnore.
megjithate,prape asht ne mu,nje nje cope e vogel akullit,te cilen vec Dielli eshte ne gjendje ta shkrije.

do martohesh gja??
m'pelqeu vrojtimi uni,po u dote ta perkthesha njehere e pastaj ta merrja vesh /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kam vu re se kur bo sikur merresh me gjona te medha, te shpetojne detajet...dhe shpejt te perplasen ne fytyre situara te pjella nga nje harrese, mungese a dobesi dikur e vogel....


njeriu per fat te keq tijin, s'mendon gjate!
 

Eni_883

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vene re se sa me teper mundohem te fle aq me teper nuk me ze gjumi. Gjithashtu kam vene re se ka humbur tema Insomnia di gje njeri nga behet??? :shrug: /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

...
-Ime shoqe ka qef kur punoj une,se s'shof gocat rrugve.
-Pse ti sheh gocat rrugve?-i them une e cuditur.
-o Jeta,une kam 10 vjet qe s'e tradhtoj nusen moj,t'betohem....

...Bera llogarite,S. ishte rreth te dyzetave,vajza e madhe ish 18-vjece...Mendova te ardhmen time,thashe nja dy here Elhamdylilah... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Lara ishte shqiptar ky robi lart...
Dhe vazhdonte...
-Ishim te rinj athere,ishim t'rinj :rolleyes:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj se kam harru nje nga pjeset biblike te mia te preferume.. m'vjen inat!
gjithsesi, pak a shum asht kshtu:

"Askush nuk ndez nje llampe per ta fshehur apo per ta vene nen krevat, por per te ndricuar te gjithe ata qe e shohin...
Keshtu, cdo gja qe asht ne terr do te ndricohet e cdo gja qe asht e fshehur nji dite do te dale ne drite...


gjithashtu vrojtoj se dy vrojtimet e masiperme nuk jane 100% korrekte, mos m'bani me mendu qe stresi kufizon edhe fantazine /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
vrojtimi im i masiperm ishte shum konfuz, i paktuptushem per shum qe mund ta kishin lexu, e duke mos pas nerva me e ba ma t'qarte e fshiva krejt.

vrojtoj se kohet e fundit kam vrojtu shum, gjithashtu edhe ju keni vrojtu shum.

vrojtoj gjithashtu se, per sot kam thy rekord vrojtimesh, 4 vrojtime ne nji postim /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

Po ve re qe Mistrecit i ka bere peshtypje ajo gjeja tek erotika sepse edhe tek kuzhina kishte fol per te.

p.s. po iki ene une tashti ta shof çar asht se u bana kurioze
 

Darien

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Eni_883:
[qb] Kam vene re se sa me teper mundohem te fle aq me teper nuk me ze gjumi. Gjithashtu kam vene re se ka humbur tema Insomnia di gje njeri nga behet??? :shrug: /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
atë temën s'po e zinte gjumi një natë dhe doli një xhiro - mesa duket i pëlqeu qyteti natën dhe nuk u kthye më

(I love wandering aimlessly at night
places look different under another light)
 

Darien

Primus registratum
Re: vrojtime

ajo fjalia në kllapa ishte vrojtim
nuk mund të shkruj tek vrojtimet pa ba vrojtim
shif ç'vrojtim që bona...
 

uni20077

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:


do martohesh gja??
m'pelqeu vrojtimi uni,po u dote ta perkthesha njehere e pastaj ta merrja vesh /pf/images/graemlins/wink.gif [/QB]
Al contrario,Helena, due m`u bâ prift. :angel:

-Pan died, when Christ was born.-(Chesterton)
 

Guest
Re: vrojtime

my logo !!!
~~~~~~~Being evil is worse than acting evil ~~~~~~~~

/pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top