vrojtime

PrInCiPiEl

Primus registratum
Re: vrojtime

Jumping Jumping Jumping Jumping see me dancing like a ball
You did not know I can jump so high
You did not know I can stand so still ?
 

PrInCiPiEl

Primus registratum
Re: vrojtime

<Center>
<P><CENTER></CENTER></P>
<P><CENTER></CENTER></P>
<P><CENTER></CENTER></P>
<P><CENTER></CENTER></P>
</Center>


* Doja të postoja dicka këtu ... por nuk doli !

Kodi HTML nuk është i lejuar ! :mad:


Peace ...

icon2.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

bota me rrota-im ate ka plotesisht te drejte,pothuajse si gjithmone.
Kam vene re dike qe ben reklama te mira,po cuditerisht ra pre e reklamave te veta,kjo me thote se duhet te heq nga fjalori shprehjen:veme bast??!!
Jo me gjithcka luhet,jo gjithcka reklamohet,mgjs njerezit mund te jene budallenj.
U merzita me ate tipen e me ate tipin,ajo cfare me mbeti pa vene re tek vetja:pse merzitem kaq shpejt me njerezit??? :confused:
 

Seriozi

Primus registratum
Re: vrojtime

Verej se ......... jo po vazhdoj akoma te vrojtoj :rolleyes: ,besoj se eshte gjeja me e mire kur nuk ke ç'te thuash .
Copy-paste eshte ne mode sidomos kur nuk ke ç'te thuash.Ehh /pf/images/graemlins/frown.gif s'ka me mire,e kane thene te tjeret per ty.Dhe ti mjafton ti shkosh nga mbrapa si qorr. :shrug:
 

PrInCiPiEl

Primus registratum
Re: vrojtime

Code:
 Princi cila eshte pergjigja per te gjitha :

 WHY?????? 
 ne jeten tone?
Hi It is who made the al-sakinah...
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

pyetjet te çojne atje ku s'ka pyetje...e ku ka vetem pergjigjje

derdime derman ararken
dert dertime derman oldu!!!

kjo eshte e fshehta /pf/images/graemlins/smile.gif

Rumi thosh qe etja e çon njeriun tek burimi...por ate e shuan reflektimi i henes mbi te!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

me pelqejne njerezit e mire,por pak jane vertet te tille.
une te pakten ne absolut deri tani njoh vetem 4.
vetem inteligjente njoh shume me shume,budallenj fatkeqesisht troppi!
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kur je sh. i lodhur...dhe ben tre ore gjume se ke pune me mengjes...pa asnje shprese per te fjetur pak ne dreke se ke pune te tjera e pasi s'ke fjetur me shume se tre ore dhe naten qe shkoi...je lehtesisht i acarushem!!!!
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Sa mire ta kuptoj thelbin :shrug:

IDEM ketu :sleep:

Masazh ke shpatullat me duhet :angel: [/qb]
Afrohu!

P.s:Ca t'ka gjet?
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

.. im ate rrinte ne anen tjeter te tavolines se bardhe platike. I mplakur, i tkurrur, me rrudha shume, befas vura re qe floket kishin filluar ti binin dhe duart ishin tere plage nga puna e remdomte qe ben. U perpoqa ta ngyros me ngjyra te kendshme, plot jete si dikur, por pa rezultat.. tashme imazhi i tij i dikurshem i ngjante me shume atyre fotove plot plasaritje qe per nje kohe te gjate kane qendruar ne fund te grumbullit dhe kane humbur shkelqimin e tyre.
Sa do te doja te lehtesoja dhimbjen tende..sa do te doja ti ktheja gjerat mbrapa!
"Jetimi s'ka fat"- thoshte gjyshja ime... nuk mundem ti besoj, nuk dua ti besoj ....
 
Top