vrojtime

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Diapazon - Një grup miqsh, një hapsirë e vecantë, për njerëz të vecantë...:)!

Si ka mundesi qe shume njerez te vecante qe njoh une ne kete forum ,nuk shkruajne ne Diapazon?!
 
M

Mortal

Guest
Re: vrojtime

Te pergjitheshmit sjane te vecante? Kush jane normat qe te bejne te vecante? Dikush duhet te jete i vecante per ty apo te shihet si i tille nga masa?
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: vrojtime

Të përgjithshmit në kundërshtim me të përveçmit.

Kriteret janë të vendosura nga Lipsi në shkrimin më lart /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/rolleyes.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Kondre dje doja te beja vrojtimin se si ti nuk ke shkruar thuajse nje germe ne kete kategori /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

ameba

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Cuditerish po ve re qe kohet po ecin edhe ketu ...

Nese deri para ca kohesh ai qe donte te binte ne sy ketu brenda (ne AF) do te merrte me zell te madh batuten e gomarit te Shrek-ut Pick me! Pick me! tani melodia me e degjuar eshte ajo e Policit te Portokallise Ju nuk me doni mu ...

Ishalla po na del ndonje gje me origjinale ne horizont /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Romantizmi sadist i ka len vendin epokes se realizmit ..ku mbizoteron ironia dhe i vetmi rol qe te pelqen eshte ai i spektatorit .......degjon idiotesira e pordhe nga te gjitha anet dhe tund koken ne shenje pohimi *pohim talles* dhe vetes i peshperit fundja cme duhet ..cfare fitoj ??? dhe ket e kthen ne refrenin tend sepse ne fund te fundit e di qe askush ska faj ..as ti....sia vlen te ndryshosh as veten dhe aq me shume njerezit ........LET IT BE , lol
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

Xhelozia, vetmia dhe mospermbushja shpirterore e zhveshin njeriun nga embelsia dhe sjellja e duhur, duke e shnderruar ate ne agresiv, cinik dhe keqdashes...
 

maxper

Primus registratum
Re: vrojtime

Tamam sic rreh Elsa mendime dhe nostalgji per pallatin 176, dhe ndjenja per kolonen e Benignit me firmen e saj..
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

Eshte mire ndonjehere kur bie ne perseritje te fjaleve te tua...ka gjithmone dike qe nuk te ka degjuar apo kuptuar mire heren e pare...
/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Sot ishte nje nga ato ditet kur zgjohesh me idene qe dicka e papritur dhe e pazakonte ka per te ndodhur dhe fillon pergatit veten nen idene se ke gjithe diten perpara per ta pritur .....e mund te ndodhe si ne shumicen e rasteve qe e pazakonshmja nuk vjen at all........por............... cuditerisht sot ndodhi aq shpejt.............ndodhi apo isha duke e kerkuar vete ???
 

olololol

Primus registratum
Re: vrojtime

Ehh c'gjume bera sot...

Sa te cuditeshme jane endrat , ku nuk na shpien , ku nuk na perplasin, shpesh here na gezojne , e shpesh na trembin por serish mbeten te bukura.

U gdhiva personazh i <span style="color: #CC9933">"Portokallise"</span> sot , isha bere pjese e trupes pa audicion , direkt e pranoj qe kam talent me bo me qesh po dhe kshu direkt se prisja , isha ne nje bote qe e kisha njohur po se kisha prekur nga afer , isha pak si i "huaj" ne ate mjedis gazmor dhe mezi po orientohesha ..

Por me kot se kot nuk thote ajo fjala : <span style="color: #33FF33">" Gjerat e bukura zgjasin pak"</span>
Zhurma e kenges ne Radio Eurostar me ngriti zgupthi nga krevati.
Kishin ardhur dritat

Dreqi e mori sme la kohe as te pysja per rrogen sa e kisha /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif
 

ameba

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Ve re se ka ardhur koha per nje dore pushime Inteligjente! Sivjet kam vendos me i bo vetem Unë ene vetem Truni... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif

Ishalla nuk po me kthehet nga andej me ato efektet anesore qe thoshte dikur nje miku im!!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Sot verejta qe jam dobesuar shume shumeeee dhe jam e lumtur sepse mund te vesh rrobat qe mendoja sdo i vishja me.Hip hip urrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Top