vrojtime

b.k.

Primus registratum
Re: vrojtime

me ne fund dy botet e mija do te takohen? Mezi po pres. Me ne fund! Nuk me besohet.
 

Dotesa

Primus registratum
Re: vrojtime

me vjen te esh tani...hahahaaa...ishe kaq kaq i lumtur! Dhe e sillje dhe e perdridhje doren per te treguar ate unazen e arte ne gisht. Dhe une qe beja sikur se kisha vene re. Nuk durove dot dhe bere cbere me tregove qe ishe "fejuar". Mos gaboj kjo eshte e dashura jote e 2.Me kujtohet e para si jo, e kishte shtepine prane times dhe benin perhere nje cope rruge bashke. Ajo te pati lene se ishte shuuume boring. Ne fakt edhe ne fakultet asnje ste duronte. Te te them te drejten as une si degjoja cdo gje nga ato qe me thoje. Pastaj ate humorin tend pak debil kurre se kam kuptuar dhe ti qeshje me mua se nuk arrija ta kuptoja. tani po mendoj valle kush do jete psikiatri , ti apo pacienti?! boooh , kush te rroje do ta mesoje.
PAc fat kingo dhe si i thoni ju knej " in bocca al lupo".
 

^Res-Cogitans^

Primus registratum
Re: vrojtime

verej qe,
ka plot njerez te mire - dhe ka sy qe shohin kte.
Per ju qe s'keni nevoj te bertisni per t'ju degjuar,
ju falem nderit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif .
 

melankolikjaE

Primus registratum
Re: vrojtime

kam ven re...qe kjo gjoja siper...thote ca gjera ndonjehere sikur me lexon mendimin... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_think.gif
shef ti...me degjon pa bertasur fare une... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_think.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

tronditja e zgjimit ngjan me nje termet te forte, te tmerrshem, dhe pasojat jane njesoj me ate te grades me te larte.
 

I love new york

Primus registratum
Re: vrojtime

ne subway lexova nje reklame qe me pelqeu shume:

"how bad you want to be good" - The school of Visual Arts /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

Caldera

Primus registratum
Re: vrojtime

Nach meinen Beobachtungen nach sind viele njerez rob te se kaluares.Viele haben Schwierigkeiten, sich so zu akzeptieren, wie sie sind. Meisten erkennen Menschen ihre Stärken nicht!.


Aufwiedersen Tirol. Aufwiedersen falue phase!
 

pppppaa

Primus registratum
Re: vrojtime

Verrej se komercializimi i folklorit, tamam si kultura pop në zaptim të karaktereve të thepisura përgjatë një shekulli globalizues, është shembulli sesi teknologjia e lartë arrin te jete edhe kolonizatore perfekte basifondesh te pershpirtshem.... të harruara deri dhe prej Perëndisë...

Edhe mua me pelqen Gjyste Vulaj...
 

eniad

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Rreshta te tere ekuacionesh me te panjohura me shume se numra te ditur serish perfundojne te thjeshtuar ne nje barazim prej dy elementesh...
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Ata(ujqerit me lekure deleje) kane nje gjuhe te tyren, totalisht te ndryshme, te perbere nga mbledhje dhe zbritje,nga shumezime, pjestime,anashkalime.
Flasin dicka, e ne te vertete thone dicka tjeter.
Ngjan me nje orkestrim, levizje, ata jane analoge,ata jane dorashkaveshur.Zbulohen me njeri-tjetrin, nepermjet njeri-tjetrit luajne me buratine, ata valle e dine domethenien?
 
Top