vrojtime

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: alinos</div><div class="ubbcode-body">ve re se s'di me qit gjuhen tek forumi i ri... </div></div>

Kurajo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Kordelja</div><div class="ubbcode-body"><div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: alinos</div><div class="ubbcode-body">ve re se s'di me qit gjuhen tek forumi i ri... </div></div>

Kurajo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif </div></div>

Gjithnje kam mendu se ajo vlente vetem per push-up bras /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif

p.s. I learn fast /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/yay.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Edhe ajo eshte nje zgjidhje e perkohshme...si gjithe te tjerat fundja... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_boohoo.gif
 

Dotesa

Primus registratum
Re: vrojtime

dashuri nen portokalle /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: vrojtime

verej se komshia ime ka nje problem...i duket vetja e padukshme!!!...sa here qe lan ballkonin dhe hedh ujin siper meje...nxjerr koken dhe thote..."jo jo nuk po hedh une uje"...duhet ti keshilloj nje psikolog?!
 

Hellena

Primus registratum
Re: vrojtime

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: notorious_on</div><div class="ubbcode-body">verej... qe komshija t'paska bo me fiksime /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif </div></div>
verej qe ky cuni qenka bere shume me edukate /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/blush.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

Dolores

Primus registratum
Re: vrojtime

vrej qe temen vdekja e idealizmit e paskan azgjesuar....vras mendjen kush edhe pse e kan bere?
 

Dolores

Primus registratum
Re: vrojtime

duhen ckulur shkurret e disifiktuar pesticitet te drejte ke ....albforumi ka histori krimbosjeje ne pranvere
dance2.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Ve re se verdalle perceptimi i prones eshte ai i nje tre vjecari. Kjo moshe ka tendenca zoterimi te plote mbi sendet (lodrat) dhe kur dikush zgjat doren te luaje me to, atehere jane gati ta prishin lodren, pra ta shperbejne ate ne menyre qe te mos ekzistoje me, dhe keshtu te mos lejojne qe te luajne dhe te tjeret.
 
M

Mortal

Guest
Re: vrojtime

Isha tek treni. Me ne fund vendosa te dilja nga shpia edhe pse e semure. Thone dielli xheku te ben mire. Kur pres trenin e kam zakon qe leviz si 'ajo neper brenevreke'...nuk rri dot ne nje vend. Treni vjen, nuk ishte i imi. Neper shkalle po vraponin dy cuna. Te rinj- me leshra te zeza. Tani prapa meje kishte pas qene nje burre. Une kthehem per te pare cunat, dhe i bie ketij me cante (canta ime eshte e madhe, mbante sot 5 libra dhe 2 notebooks). Ups...sorrryyy- i them. Iken ky. Njeri nga djemte po vraponte, dhe pa e pare xhacken- pump- ja fut me cante dhe ai. Hyn ne tren ky, ai tjetri po vraponte. Une faaaap e ve dore mes dyerve, te mbanja trenin, qe te hynte djalka, e ky duke me pare mua (lol) -pump- ja fut xhackes me cante prape. Me ka hipur nje e qeshur, se xhaxhka ja futi nje te share neper dhembe. Hyri djalka ne tren, e ne shkembyem veshtrime plot kuptim derisa treni u zhduk. Asnjeri nga ne nuk kishte cimcakiz qe e fryn ne xhami qe behet akulli (si nde reklame) qe te shkruanim numrin e njeri tjetrit.

Eh...iku dhe (supozisht) dashuria e jetes sime.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

koncepti i mikut dhe ideja se te gjithe jetojne ne ato baza eshte nje nga shkaqet dhe pasojat e situates se pashprese ne Shqiperi e nder shqiptare!
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

Eshte e cuditshme se si jeta kryqezon rruge te njerezve kaq te ndryshem dhe nuk u jep shansin t'a kuptojne qe s'jane nje "good match" deri ne momentin qe piqen kushtet...
Ne disa raste te "zgjon" bute e embel, duke te larguar nga nje kryqezim i cuditshem pa te tronditur, ndersa ne raste te tjera te "zgjon" me nje goditje shokuese...si te te dale gjumi nga nje enderr e keqe...qe sado kohe te kaloje, shijen e hidhur e ndjen akoma...trishtushem, por ndjen dhe triumfin e fitores mbi dicka qe s'do te te mungoje me...
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: vrojtime

po mendoja sot,qe per shume vite me rradhe, e kam vrare shume mendjen per te kujtuar emrin e motorrit tend...Fisniku... Kreshniku...Dauti...por asnjehere nuk isha e sigurte qe e quanim keshtu...eshte shume e çuditshme sesi nuk arrij te mbaj mend diçka dhe ne te njejten kohe te jem e sigurte qe nuk ishte asnje nga keta emrat...

sot...papritur...pashe nje motorr te vjeter...dhe emri erdhi vetetishem...Modesti...po e quanim Modesti... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif...nuk e di ne eshte akoma ne Tirane...nuk e di ne çfare hekurishte duhet te kete perfunduar...bashke me kujtimet tona...bashke me dashurine tone...me Modestin ne ishim te lire...Doja te te kerkoja nje xhiro...por e di qe s'do kete me! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: vrojtime

Eshte e çuditshme te mendosh qe ne nje bote te mbushur plot me NJEREZ, te ngjan SHKRETETIRE, kur ty te mungon vetem NJE person...
 
Top