vrojtime

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Sot per 1 prill verej qe thuhen te gjitha te vertetat po ne i justifikojme si per dite genjeshtrash.
 
Re: vrojtime

Kam vene re qe ne Shqiperi ka edhe mode fjalesh. Ndodh p.sh qe nje politikan qe eshte "cool" zbulon nje fjale te huaj qe i le mbresa p.sh. Megaloman. Brenda javes kjo fjale merr kaq vrull saqe perdoret nga shumica e gazetareve ne artikujt e tyre te radhes(rreshjet e shumta bene qe drini te shperthente nga shtrati i tij, ky lum megaloman qe na e ben per borxh), nga nxenesit ne oborr te shk..kafenese (O Erjono mos u bej kaq megaloman ma jep i cinare) dhe nga lypsi i rruges qe shkruan ne pankarte "Mos u beni megalomane po dhuroni". Dhe eshte vertet mode, sepse ka gjasa qe ti te perdoresh ndonje fjale si p.sh meskin dhe te te shohin me dyshim. Cfare moshe ka ky, kjo fjale ka dale nga moda. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Re: vrojtime

Sikur tek Sociologjia te hapej nje teme "A eshte e dobishme te hash?" besoj qe minimumi dy faqe do mbusheshin. /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Re: vrojtime

Me duket se USA ja ka marre kalane nga brenda Iranit. Kot mundohen tu ndalojne muziken studenteve, ne nje kohe kur vete presidenti eshte aq i apasjonuar pas "Reality Tv" saqe jo vetem luan rolin kryesor po tani ka filluar te shkruaje edhe skriptet. Te isha une ajotolla do isha vertet e shqetsuar per keto influenca te huaja /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

b.k.

Primus registratum
Re: vrojtime

Macja e di qe eshte me e fuqishme se miu, ndaj duhet te ndaloje te luaj jashte rregullave.
 
Re: vrojtime

Lol me duket se ke lexuar ate qe s'ekziston tek posti im - qendrim politik, nderkohe une vetem kam vezhguar nje detaj te komedise njerezore dhe se kam ndjere te nevojshme te pozicionohem. /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Ve re se ke nisur te behesh xheloz..ke nisur e c'balancohesh.Po behem capkenia jote..50%.
 

^Ira^

Forumium praecox
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/smile.gif Kam vene re keto kohet e fundit se kendoj ne dush /pf/images/graemlins/angel.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif e per me teper kendoj Sexy love te Ne Yo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Sepse Ti je!
Ti je shkaku, arsyeja, Ti je drita, Bota, pikeveshtrimi, fillimi dhe fundi.
Nuk ka intrige qe nuk te nenshtrohet, nuk ka qe te kalon urtesine dhe dijen o pishtari im.

p.s: Rrapatushe me siper, you're cool always!
 

eniad

Forumium maestatis
Re: vrojtime

U be kohe qe njerezit kane filluar ta masin "kulturen" e tyre me madhesine e kuletes (natyrisht, edhe me marken e shtrenjte te kesaj te fundit). S'e di c'bejne kur u humbet kuleta...
 

Sirena

Primus registratum
Re: vrojtime

Po kur e ke marken e kuletes te shtrenje por kete te fundit thuajse gjithmone bosh? /pf/images/graemlins/cry.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

asht interesante si influencohen njerezit. ja me kane pru prej shqiperie nji bluz me flamurin albanez /pf/images/graemlins/laugh.gif dhe e vesha kur shkova me pa nji ndeshje (jo shqiptare), por e vesha kot /pf/images/graemlins/laugh.gif

nji jave mas ksaj historie, 3 veta (kombsi jo shqiptare, por vendas) kane bluza me flamur shqiptar. nji nder kto e vesh me m'ba qefin mu, dy te tjera (femra kto /pf/images/graemlins/tonguee.gif ) as q1 e dine ca dmth /pf/images/graemlins/lol.gif

vuna re se edhe ne af kishin fillu me u shtu shqipet.

go shqipja go go /pf/images/graemlins/laugh.gif


ps; do t'a vesh prap bluzen. o do ti baj gjysmen e qytetit me vesh bluz me shqiponje 2 krenare, o vdes /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 

MLK

Primus registratum
Re: vrojtime

Gjysmen e qytetit!! Kujdes se soht kohe e lagsht ne me ere anej ka ju /pf/images/graemlins/laugh.gif po na ftof qytetin, ne mjaf na ka dal nomi per kshi gjonash ne /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top