vrojtime

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Hmmmmmmmm, ja ca variante /pf/images/graemlins/laugh.gif

Brauni /pf/images/graemlins/laugh.gif

Bruni /pf/images/graemlins/laugh.gif

Topthi /pf/images/graemlins/laugh.gif

Tuc Maku /pf/images/graemlins/laugh.gif

Kaq di una /pf/images/graemlins/laugh.gif

Meshkujt me meshkujt nuk merren vesh, nuk rrine dot bashke se duan te dominojne njeri tjetrin, dhe c'eshte me e keqja, meshkujt qen ne dacat nuk merren dot vesh kurreeeeeeeeeee /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Ve re se kam gjetur dicka qe kam kerkuar per shume kohe dhe tani qe e kam nuk e dua,e dua te ndryshme,nuk ma ndjen.
Pffffffffffff,lesh.
Pune leshi.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Kordele, kjo firma jote vlen vetem per objektet?
/pf/images/graemlins/kiss.gif

[/ QUOTE ]

Jo shkon edhe per kafshet /pf/images/graemlins/kiss.gif por merr kuptim te plote tek njerezit /pf/images/graemlins/wub.gif I know Your's has the "ROUND" shape just like an "O" /pf/images/graemlins/wub.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re turmen pas kraheve dhe ve re se nuk dua te bej gje me ta. Dialogu me poshte me ka tingelluar gjithe diten dje e sot ne koke:

-Cornelius, there is a crowd behind you. What do you want to do with them?
-Nothing. Let's see if they can be individuals!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Kordele, kjo firma jote vlen vetem per objektet?
/pf/images/graemlins/kiss.gif

[/ QUOTE ]

Jo shkon edhe per kafshet /pf/images/graemlins/kiss.gif por merr kuptim te plote tek njerezit /pf/images/graemlins/wub.gif I know Your's has the "ROUND" shape just like an "O" /pf/images/graemlins/wub.gif

[/ QUOTE ]

YOURS /pf/images/graemlins/smash.gif

Late hours /pf/images/graemlins/smash.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Si e kerkoka njeriu dashurine ne format ne te cilat e ka njohur?Po e ndryshoi enen nuk ja njihka me eren.E deshiron si e ka patur,ne menyrat qe e ka njohur,pa kuptuar se nuk eshte forma qe merr po materia kuptimi. /pf/images/graemlins/frown.gif
(i paperpunua mendimi po pertoja shume ta tirrja)


P.s:O IOLAAAAAAAAAAAAAAAAAA,hiq dore nga komplikusit se kane probleme psiqike dhe jane ngjitese /pf/images/graemlins/wink.gif


/pf/images/graemlins/kiss.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Kur njerezit nuk kane argumenta per te mbrojtur tezat e tyre, fillojne e te fyejne.
E preferuara ime eshte kur te thone se nuk ke jete seksuale. Me ngordh fare!!! Mendjengushtesia s'paska brire, por ben muuuuuuuuuuu si vic i lepire!
 

eniad

Forumium maestatis
Re: vrojtime

<font color="brown">Hajdeeeeeeee, parukeri viciiiiiii, due al prezzo di unoooooo /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif </font>
 

irene

Primus registratum
Re: vrojtime

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Kur njerezit nuk kane argumenta per te mbrojtur tezat e tyre, fillojne e te fyejne.
E preferuara ime eshte kur te thone se nuk ke jete seksuale. Me ngordh fare!!! Mendjengushtesia s'paska brire, por ben muuuuuuuuuuu si vic i lepire!

[/ QUOTE ]

eshte fjala per "jete seksuale virtuale", eksperience shume e rendesishme, per tu ndier seksualisht i/e plotesuar... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ne fakt une e kisha per ata realen, por sic mund ta kesh vene re dhe ti: protagonizmi eshte ne mode. Te gjithe e vendosim veten ne qender te vemendjes dhe kur duket qarte se nuk jemi.

duhet te jete semundje kombetare! /pf/images/graemlins/lol.gif

/me do shkoj te bej vaksisen. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ana karenina

Primus registratum
Re: vrojtime

...se palumturia ime eshte shqetesim i madh per dike. Jo palumturia si shkaktare e keq-qenies time, por si shkaktare e rendeses se ndergjegjes se vet. Sa me e palumtur te jem une aq me te drejte i jep vetes te ma veje ne pah. Si duket duke ma vene ne pah shpreson te me kthjelloje duke me ndihmuar te lumturohem me shpresen se ndihma do kompensoje demin e do cliroje ndergjegjen. Te jem e vertete nuk e kuptoj saktesisht pse'ne, te pakten jo sipas menyres se tij, po ky insistim tashme monoton ne perseritjen e vazhdueshme vend e pavend me siguri do kete te beje me nje ndjenje perkujdesjeje, gjithmone jo ndaj meje por ndaj ndergjegjes se vet. Njerezit e destinuar te zvarrisin ndergjegjen kane tipare te theksuara mendje-dhenesi, si duket per t'i treguar vetes -duke iu drejtuar ne veten e trete njejes- se tani kane kuptuar, tani dine, koha ka ecur, ata kane ndryshuar.

E c'ben ti me dy kode te shkruara ne shifra pervecse mundeson njerezit te lexojne e shkruajne, qe perkthehet: komunikojne? E cfare tjeter do te thote komunikimi pervecse nje ose me shume njerez qe perpiqen te ndajne botet e tyre? E si mund te ndahen botet ndryshe nga duke u kuptuar? Ndaj te kuptuarit eshte lumturi per sa te hap dyert e boteve te tjera ose te lehteson kycjen e disave qe s'te shpien kurrkund. Nuk te ve faj qe s'e kupton. Per t'iu qasur te tjereve duke kerkuar te kuptosh te vertetat e tyre duhen pranuar te vertetat e tua, nderkohe qe nje ndergjegje e perlyer preferon mjegull.

Vrojtoj se deshiroj shume mos shqetesohesh me per palumturine time, sidomos kur jam duke u marre me gjera qe i kam perzemer dhe i perkujdes me dashuri!
 
Top