vrojtime

Eni_883

Primus registratum
Re: vrojtime

No matter what I do to fill the void it seems to get bigger, perhaps I should stop thinking....
 

champaign girl

Primus registratum
Re: vrojtime

being the clumsy person i am, i fell off the stairs and...

crutches.jpg
 

drops^of^enigma

Primus registratum
Re: vrojtime

shkatarraqja ime...t'u sheroft sa me shpejt :kiss: !

u still look as cute as a button...edhe me paterica /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ana karenina

Primus registratum
Re: vrojtime

Gjithmone i jam trembur injorances. Kujtoja se ajo ishte fatkeqesia me e madhe qe mund te te sillte fati ne krah. Mu desh shume te kuptoja qe injoranca eshte teper e thjeshte per te te krijuar kaq shume shqetesime. Injoranca ne vetvete me le indiferente dhe kaq! Fatkeqesia e vertete eshte injoranca qe pasi perballet me veten trembet dhe fshihet pas mendimit se tani qe e kuptoi c'llumi i perket eshte kthyer ne inteligjence dhe qytetari! /pf/images/graemlins/frown.gif
 

bob

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj ....po keshtu pa dashje,krejt pa dashje

qe milanistet jane zgjuar trembur /pf/images/graemlins/laugh.gif

pa dashje vrojtoj perseri qe nuk gezuan asnje nga "FITORET" e shumepritura

tani nuk kam cfare te vrojtoj me shume /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

ah meqe jemi vrojtoj nje fitore te INTERNACIONALES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :goofy:
 

papucja

Primus registratum
Re: vrojtime

Sikur balerinat te ishin me te gjata, nuk do te kishin me nevoje te kercenin me maje te gishtave!!!!
 

eli

Primus registratum
Re: vrojtime

Çar kohet asht tu ba sot ?

Kush pergjigjet ban vrojtim /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

epiphany

Primus registratum
Re: vrojtime

sikur distancat te mos ekzistonin mbase bota do ishte me e bukur...ose mbase...nuk do te te kisha njohur...
 

Hey Joe

Primus registratum
Re: vrojtime

Kemi bere shume , por kemi akoma shume per te bere ........... kjo e thene nga nji politikan pozite .

perkthimi : Kemi vjedhur shume , por kemi akoma shume per te vjedhur .

Replika Ime : Just Do it !!!!!!! Rrumpalle!!!!
 

BISOU

Primus registratum
Re: vrojtime

kujtimi i momenteve te bukura me ngazellon dhe me jep jete...
energji per te pare te nesermen te bukur dhe me lehteson momentin...
Sa bukur disa njerez zene ate vendin e tyre te kendshem e te dhurojne kenaqesi pa kerkuar asgje ne kthim....
sa bukur mendja valleson ne kenaqesine e memorjes e riprodhon ate qe te ben te deshirosh e riprovosh ato qe per pak sa si kishe harruar...
sa bukur disa njerez te japin dashuri pa ja kerkuar....
sa bukur jeta te krijon imazhin e vazhdimesise....
I love life :wub:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

dikush m'pat thanë q1 un i kujtoj martin iden sepse...martin iden... flit'te gjithmonë për pikturë me piktorin e për mjeksi me mjekun...
(nji mnyr' me msu).

ajo q1 kam vrejt, asht se s'ka kuptim me bisedu me mjekun për pikturë e me piktorin për mjeksi... siç nuk ka kuptim me fol për gjana t'çmushme me at' q1 nuk e njef miqsin'!

po flm Zotit q1 rritena... /pf/images/graemlins/smile.gif !
 

ana karenina

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vene re qe disa gazeta ne faqen e artit botojne here pas here copeza shkrimesh nga albforumi bashke me ID e anetarit :cool:
 
Top