vrojtime

Guest
Re: vrojtime

Che quell bastardo di vechio e scemo prof ha messo nel programma un sacco di schifezze che durante la lezione ha detto che li prendeva come esempi. Invece adesso li vuole essere spiegati dettagliatamente....maddona che bastardo!!!! :mad:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Deri kur me?! Deri kur?! Me jane holluar shputat!

Ahhhhh si s'kam nje grusht...tjetren e dini vete.
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Sa here u kthehem albumeve te photove mendoj se koha kalon aq shpejt, e te duhet te vraposh me ritmin e saj edhe pse le shume gjera te paperfunduara rruges ........
Vrojtoj ,too se efekti yt mbi mua eshte si alkoli qe te turbullon icik por edhe te ndryshon humorin :wub:
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

Ishte shkruar tek muret 'Sì agli extraeuropei, No ai terroni'

kjo per t'ju tregu sa na duan italiant. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

objektiviteti i disa njerezve eshte kaq i fuqishem sa ata ne rastet per ta me te sfavorshme arrijne te lene jashte veten e tyre me nje menyre kaq te sakte sa eshte admiruese bindja se njerezit nuk kane sy te shohin se mbreti eshte lakuriq.
ne ju ecte...pse jo.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Two Korean Fish with Humanlike Faces Discovered

Back in Korea, two fish with heads that resemble human faces yes human faces were found in a private pond in Korea's North Chungcheong Province.
The owners say the 80-centimeter-long fish, born over two decades ago are carp hybrids.
Experts at the National Science Museum say the resemblance to a human face results from individual variations.
In Japan last year a weekly newspaper ran a photograph of a fish with a humanlike face reportedly caught in the United States fueling a controversy over its authenticity.

20050111_11.gif



Kur harrohesh nga bota dhe rikthehesh gjen qe dhe peshqit jane bere me fytyre njeriu, per ujqerit dhe hienat e dija, per peshqit me erdhi e papritur :eek: :eek:

P.s.Te dy peqshit raportohet te jene femra :eek:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Cdo njeri me shume qe duam eshte nje burg i ri per ne.Cdo mberthim pas cdo ideali,apo shpikjeje,cdo ekzagjerim,cdo levizje e lehte prej traut te ekuilibrit te hicit na ben te jemi te plagosshem.
Vetem perpjekja per liri na ben te mbrojtur.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Le anime profonde amano le maschere.

kam njohur vertet kaq njerez,mjaftueshem per te humbur sensin e venecias qe te la mbi buze shijen e karnevaleve?
ajo maska me pupla mbi fustanin e kuq nuk kalonte pa u vene re perfektesi e dashur,as krahu jot ulur aq madherishem ne poltrone.
gjenet e fisnikerise trasmetuar ne shtatin statujor...asnjehere nuk kam pare femer me te bukur se ti,e as ma merr mendja se kam per te pare ndonjehere,por ajo cfare vertet do erresonte diellin do ishte bukuria jote pa maske,bukuria qe ti mban fort ne zemer,e qe maska nuk ta fsheh dot sado qe perpiqesh.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

kam pershtypjen se njerezit gabojne shpesh,te perqendruar mbase ne heliocentrizmin ne nje qe as ka per te ekzistuar kurre.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

koha eshte nje budallallek qe njerezit e shpiken per t'i dhene vlere ekzistences se tyre patetike, pffffffffffff
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb] koha eshte nje budallallek qe njerezit e shpiken per t'i dhene vlere ekzistences se tyre patetike, pffffffffffff [/qb]
:confused:
sipas meje e shpiken nga frika e plakjes,qe te gezonin rinine /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

per pleqerine kane shpikur zotat dhe operacionet plastike /pf/images/graemlins/laugh.gif
:kiss:
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

Dhe me e tmerrshme sesa te duash qe koha te iki shpejt apo qe koha te ndaloj, qenka kur i do te dyja njekohesisht!
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga rambla:
[qb] Dhe me e tmerrshme sesa te duash qe koha te iki shpejt apo qe koha te ndaloj, qenka kur i do te dyja njekohesisht! [/qb]
po zgjerohu pak se veshtir ta marresh vesh perse behet llafi, te pakten per mua

vrojtimi im - tashi jam 26 per 27 dhe esht hera e pare qe sikur po me duket vetja..jo i ri.. megjithate, shikoj pas dhe nuk do doja fare te isha me i ri se 20, shum rrumpalla kemi qene ne ate moshe
 
Top