vrojtime

Verizion

Primus registratum
Re: vrojtime

Oh How beautiful is ..to share my feelings with you , and when i comme home and i have my arms around you , me heart feels warm and i will always remember the way you kiss me and caress me , no matter what's planned by destiny ...

I love you my angel :wub:

baby11.jpg
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Ku me ngjiten mua tere keta te vegjlit more?Edhe pak e do me akuzojne per pedofili,sa vjen e ulet mosha gjuetareve :cry: :rockband: :tipsy:
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: vrojtime

...ekziston dikush qe nuk e "fishin" dot ..sa here qe kerkon ta "fshish" ...aq me shume ia ndien mungesen.. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

asht e tmerrshme kur kerkon me u largu prej vdekjes te tmerrshme. jam me fat, ose sot ishte dite me fat per mu.
pak metra ma lerg se ku isha une sot nji djale 18 vjec vdiq ne tmerrin e peshkaqenit.

/pf/images/graemlins/frown.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga MioSoTis:
[qb] Ku me ngjiten mua tere keta te vegjlit more?Edhe pak e do me akuzojne per pedofili,sa vjen e ulet mosha gjuetareve :cry: :rockband: :tipsy: [/qb]
:lol:

Je rritur ti mi, jo se jan te vegjel ata. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga LR:
[qb]
Fillimisht postuar nga MioSoTis:
[qb] Ku me ngjiten mua tere keta te vegjlit more?Edhe pak e do me akuzojne per pedofili,sa vjen e ulet mosha gjuetareve :cry: :rockband: :tipsy: [/qb]
:lol:

Je rritur ti mi, jo se jan te vegjel ata. /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Voglio tornar....bambina!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
Medet a memal a mefush ve re se me ka marre malli te pime nje kafe. /pf/images/graemlins/frown.gif
Kujt i thua :shrug: kam jave qe s'ulem me si njeri te pi nje kafe.

Cdo gjo ne kohen e shkuar /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

gays are women's best friend /pf/images/graemlins/laugh.gif

te pakten s'kane ate shikim, sjellje ambigue qe kane ato tjeret :sleep: :sleep:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

po e kur grinden me te dashurit behen me keq se grate histerike.
miku im me i mire nuk eshte gay,eshte mashkulli me i perkryer qe une kam njohur deri tani.
nuk i thuhet gjithkujt mik,kjo po.
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

Ne fakt une mashkullin e perkryer per shok se kam njohur akoma.

gjithsesi ajo ishte me teper si forme babute..
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

sa larg jane shumica e njerezve qe njoh nga njerezit qe kam njohur nga vite,e cuditerisht keto te rinjte ulerasin kaq fort te te bindin,i shoh dhe akoma nuk kuptoj pse çirren?
duhet te pohoj se jam me fat /pf/images/graemlins/smile.gif .
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Njerezit frikesohen nga ndryshimet , struken ne versionet e vjetra .......thua se ligji i inercise eshte i vlefshem edhe kur ska levizje fizike :rolleyes:
 

renea

Primus registratum
Re: vrojtime

Ketu ne Amerike per diten e lindjes se Krishtit, njerit i blejne njeri tjetrit dhurata qe i vene poshte pemes se Vitit te Ri. I ndjane midis njeri tjetrit dhe gezojne ne shtepite e tyre.

Tani mendo sikur te qe ditelindja jote, dhe pjesemarresit ne ditelindje te ndain dhurata midis tyre, por te te linin ty thate.

Pikerisht kjo ndodh me Krishtin, njerzit shuajne babezine e tyre ne emer te Tij. Teksa harrojne ti japin dhurate te zotit te ditelindjes.
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga renea:
Ketu ne Amerike per diten e lindjes se Krishtit, njerit i blejne njeri tjetrit dhurata qe i vene poshte pemes se Vitit te Ri. I ndjane midis njeri tjetrit dhe gezojne ne shtepite e tyre.

Tani mendo sikur te qe ditelindja jote, dhe pjesemarresit ne ditelindje te ndain dhurata midis tyre, por te te linin ty thate.

Pikerisht kjo ndodh me Krishtin, njerzit shuajne babezine e tyre ne emer te Tij. Teksa harrojne ti japin dhurate te zotit te ditelindjes.
:angel:

mund te jete Dhurata e Krishtit dashuria qe shprehin njerezit nepermjet dhuratave
per njeri tjetrin(?)...


----------------------

ylber...
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

absi ... /pf/images/graemlins/smile.gif ... te ishte aq pure ... do isha dakort me ty ... mirepo ketu nese nuk u jep gje fillojne e rrudhin buzet njerezia e masin me metra ate cik gjeje qe u jep ...

:shrug:
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Engjell jam plotsisht dakort me ty,…por edhe pse syni asht i „madh“ per pak caste gzohet dhuratmarrsi…festa asht kthyer pothuajse ne biznes, prandaj njeriut i hyn frika e materializimit (?) duke menduar se vec kjo e fundit e lumturon (?)…ose kjo e fundit po bahet zevendesuesja e te pares(?) :shrug:


:kiss: Pershumvjet :angel:


-------------------

hapsire...
 
Top