vrojtime

Verizion

Primus registratum
Re: vrojtime

Frika ngop zemerimin

ne fytyren e zbehte te henes

qe sterilizon terrenin

Degjo hapat

e thekseve te lengshme

ne qetesine e mbytur

derisa dita, balerine delikate

te njollosi mengjesin me perkedhelje
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

sa do te doja te shkundja pasivitetin qe po me injektohet nga ata qe nuk kane shprese.
nje kove uje fytyres si per fillim.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

asht ndjenje e bukur kur dicka qe ban me pasion vleresohet prej te tjereve e kur mendon se arti jot admirohet ne muret e ambjenteve te artisteve e artdashesve.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

m'kishte marr malli me ba keshtjella n'breg t'detit...
sot, ndersa rana rreshqit'te neper gishtat e mi, dallget e oqeanit fillune lojen me muret e kshtjelles teme.

ato prish, e un nderto...
/pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

sa e bukur dhe e cuditshme nderkohe qe ti flet per keshtjella ne rere une ngre koken e shikoj mjegullen e dendur qe lejon kullen e mangies te duket si nje projeksion mbi qytetin mesjetar.
 

gurax

Pan ignoramus
Re: vrojtime

Kafeina ne darke... sa joshese aq dhe e demshme per gjumin. /pf/images/graemlins/tongue.gif


-----------
"I'm in awe, Lennier. The way you can take a straightforward, logical proposition and turn it inside-out so that in the end it says .. what you want it to say instead of what it actually means. Does this come naturally or did you .. attend some special martial arts class for the philosophically inclined?" -- Marcus, Babylon 5
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

ket vit, java e fundit e vitit shkollor nuk asht ashtu si e kisha mendu: nji phewwwww!
ndihem mir' q1 gjithcka shkoj si e kisha dishru, e keq se, do t'ndihem "bosh" per pak kohe.
kshtu asht kur msohesh me pune...pune!

i'll miss u guys!

/pf/images/graemlins/frown.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

tek isha gati te uleritja pa fillim e pa fund vura re se buburreci kish nje dramce ngjitur ne nje nga kembezat e "stermedha".
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

continuo a combinare piccoli disastri in casa, quando imparerò a fare 'ste cose elementari

/pf/images/graemlins/blush.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/smile.gif
Vrojtoj se vertet ja kisha harruar shijen ca gjerave /pf/images/graemlins/laugh.gif !
Eshte bukur ti zbulosh perseri! :goofy:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

i found alaric.
alinos what about namun?
it would be nice if even just you'll come.
:kiss:
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

Njerezit rralle dine ti kuptojne ndjenjat fisnike! Ato si çmojne, ose tallen. Nuk e njohin admirimin apo respektin, shpesh genjehen, i marrin si ti doje qejfi! Sa qejf kane ti genjejne vetes. PPPPFFFF!!!
 

teab

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se nuk mund te vazhdoj me duke i mbajtur brenda ato qe dua te them. Vetem se kjo dreq krenarie nuk me lejon ta pranoj faktin dhe ta perballoj ate. Ne te kundert une fshihem brenda vetes dhe i shtyp fjalet sa here qe ato duan te dalin, duke akumuluar kaq shume merzitje dhe mosbesim. Kam frike se se shpejti do shperthej...dhe kjo sdo jete aspak e bukur... :shrug:
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: vrojtime

Çfarë ka? Me siguri e ke me ndonjë çun që të ka mërzit. Dy mund të jenë arsyet e një mërzitje kaq të thellë. Jeni ndarë (të ka lënë) ose ta ka dredhur. Në të dy rastet të them t'i rrish larg, kushdo qoftë ky!
Nuk të meriton. Megjithatë për punën e shpërthimit të këshilloj ta nxjerrësh këtu sa më shpejt.
Fatkeqësisht nuk mund të jem aty pranë teje që të mundesh të shpërthesh në shoqëri të dikujt :shrug: !
 

teab

Primus registratum
Re: vrojtime

As me la as e kam lene, thjesht jane disa gjera te komplikuara qe ka erdhur koha per te cilat te flasim. Dhe une e kam si natyre qe s'me pelqen te behem e bezdishme prandaj i kam lene gjerat pas dore. Por si thote populli" s'mban me pilafi uje". Ndoshta pas kesaj c'do gje do jete me mire..ose mbase dhe me keq..por ne keto momente s'du tja di per ate qe do ndodhe.. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga T-TONIC:
[qb] As me la as e kam lene, thjesht jane disa gjera te komplikuara qe ka erdhur koha per te cilat te flasim. Dhe une e kam si natyre qe s'me pelqen te behem e bezdishme prandaj i kam lene gjerat pas dore. Por si thote populli" s'mban me pilafi uje". Ndoshta pas kesaj c'do gje do jete me mire..ose mbase dhe me keq..por ne keto momente s'du tja di per ate qe do ndodhe.. /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Atëhere nuk qenka edhe aq keq puna. Shko e shprazja të gjitha atij dhe mos mbaj asgjë brenda vetes. Por PA OFENDIME pasi mund të nxjerrësh shumë gjëra që nuk don t'i thuash pasi nuk imendon në të vërtetë. Nuk duhet lënë një çështje kaq gjatë megjithatë nëse të dy e keni xhan njëri-tjetrin nuk do e keni të vështirë ta kaloni këtë moment.

P.S. Më mbaj në dijeni të lutem të përfundimit të bisedimeve (megjithse kam përshtypjen se do e marr vesh vetë /pf/images/graemlins/smile.gif ). :wave:
 
Top