vrojtime

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: vrojtime

e di ca kam vene re kush mberrin ne shqiperi?
jane ca kalamaj te vegjel qe lypin te porti sa zbret nga anija.kur kam shkuar vitin e pare thonin:eek: xhaxhi(me bejne edhe me moshe te thyer pale.ndoshta u duket keshtu prej mjekrres.po se kam as te madhe mer)o xhaxhi na jep...(ketu varet;ca thonin dollar,ca thonin lireta ca thonin leke megjithse te kjo e fundit shume pak)
kur shkova veren e kaluar dhe ne dhjetor normalisht lirata ishte zhdukur nga qarkullimim po vura re se ishte zhdukur edhe dollari.
tani fraza ishte:eek: xhaxhi(kjo ska ndryshu)me jep 1 euro.
ka shume mundesi qe keta e njohin kursin e kembimit me mire se kambistat vete. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Vals

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se kur s'pi dot kafe se ke shume pune atehere te teket me keq per kafe stil-shqiptar, ekspres te forte me nje dore muhabet! Ah qe s'po me iken kjo dhimbja e kokes. :shrug:
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

nemesis /pf/images/graemlins/wink.gif lloj politikaneje eshte, por ne fushen e biznesit /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Lonely planet thote per kafen ne Shqiperi:

and the coffee is either kafe turke and strong enough to walk over to your table by itself...

me erdhi per te qeshur :lol:
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Tashi ti ke inot qe nuk ke dhe ti emocione per Xhevdet Ferrin kshu ????

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

mir un me omarin pim ven t'kuqe, po ti me xhevdetin ca ban?
/pf/images/graemlins/laugh.gif


--------------------
a ti ndajm pergjys /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

po he; ta fillojme nga ti.
sa thell ka shku era?

/pf/images/graemlins/laugh.gif

--------------
se ke edhe ditlindjen, kam frik mos te kane dhuru ndoj mjet freskus. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Vrojtoj se jam ne nje pike t 'jetes teme ku do doja qe nga 19 vjeç t'bahesha fill 21...Te 20-in vit t'jetes teme du me e harru...Zhgenjim total!
 

BISOU

Primus registratum
Re: vrojtime

DAFNE.... ZHGENJIMET JANE PJESE E JETES....NJE DITE DO TA SHOHESH THJESHT SI NJE PJSE TE JETES DHE NUK DO TE DUASH TA HARROSH SEPSE TE KA BERE TE JESH AJO QE JE..... PRA DHE NGA ZHGENJIMI KE MARRE DICKA...
JETOJE JETEN SE ESHTE SHUME E BUKUR :wub: :wave:
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

mbill nji rrenje marijuhane, sa te hudhi shtat veji emer, e ja nji gjo per tu majt men /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Dafne:
[qb] Vrojtoj se jam ne nje pike t 'jetes teme ku do doja qe nga 19 vjeç t'bahesha fill 21...Te 20-in vit t'jetes teme du me e harru...Zhgenjim total! [/qb]
qyqjaaa, se kshtu t'takon me m'harru edhe mu moj. /pf/images/graemlins/laugh.gif
Gjithsesi, nuk besoj se e mendon taman ket... asht thjesht dicka kalimtare. Tan i kena kto momente, dhe sa ma shum qe kena prej tyne, aq ma shum i shijojme ata te bukrat.
(s'jam e zoja fort me marr me t'mir prej lerg ee /pf/images/graemlins/tongue.gif )
:kiss:


ps: duto, po emnin e ka ajo, mariagiovanna, ti thuj me i vu ndoj mbiemen :idea: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top