vrojtime

b.k.

Primus registratum
Re: vrojtime

Une kuptoj qe njerezit mund te kene frike nga lidhjet, por te kesh frike dhe te flasesh per martese me duket absurde. Dhe kam vene re qe ata qe kane frike dhe te permendet martesa jane dhe persona qe nuk e shohin dot te ardhmen pa familje :rolleyes:


Ose me mire le te themi qe gjithcka eshte e lidhur me partnerin e momentit....
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

...Vrojtoj vetmine qe ndjehet mes atyre qe te duan me shume /pf/images/graemlins/frown.gif .Eshte me e keqja se lind e vdes te vetja...
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Triny:
[qb]
Fillimisht postuar nga alinos:
[qb] sepse edhe pse besojne ne te drejten e vetevendosjes dhe deklarojne me te madhe qe duhet ta kene, perbrenda mendojne se po shkelin fjalen e perendise... [/qb]
Po per ata qe nuk besojne ne perendi? [/qb]
nuk di ta them shqip, por ka te beje me friken ndaj long-term commitment.
Shume njerezve shprehja per gjithe jeten ju duket si denim me vdekje.
Une per vete kam frike nga rutina!!! Prandaj nuk me rri prapapinca ne nje vend /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Vrojtoj qe diku duhet te jete ngritur nje avion. Me duket se eshte sot! Pac fat!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

mall,mall,mall.
neser do kem shtepine time besoj;alinos adrese ku te nis pellumbin lajmetar??
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Prit prit , mos u anko per mallin tani. /pf/images/graemlins/wink.gif Ruaje pak se ke kur ta shfrytezosh me vone. /pf/images/graemlins/smile.gif
Kur te kthehesh , nuk e ke idene sa e mire do te te duket mensa jone ne s.Agata ku hanim pizza :cry: .

Orvua... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

moonlight

Primus registratum
Re: vrojtime

me hug foooort Blue :kiss:

sorry, nuk kam smiley tip hagzues. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Everything alright?
:wave:

p.s. Verej se te gjithe jemi prej mishi e gjaku, disave mishi u eshte bere sholle, disave gjaku uje, por zemren asnje s'e ka ne thember.
 

olti

Neo
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] I need a hug...

/pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
hug.gif


PS: :kiss:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Penelja e V.G.:
[qb] Prit prit , mos u anko per mallin tani. /pf/images/graemlins/wink.gif Ruaje pak se ke kur ta shfrytezosh me vone. /pf/images/graemlins/smile.gif
Kur te kthehesh , nuk e ke idene sa e mire do te te duket mensa jone ne s.Agata ku hanim pizza :cry: .

Orvua... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
ka nje muaj ae kam mall,qe ne' nisje.
lere se nuk u ula njehere te shijoj buken;vrap vrap vrap.tashi po haja darken mbi komp e po lexoja,Friteur,patate te ferguara,tek po perpiqesha te gjeja pâllomen;ma zgjaten me shume perzemersi,vetem pisanjose nuk kam dale kurre.
ika se akoma nuk ia kam marre doren tastieres e nuk e duroj dot veten te shkruaJ SI BRESHKE.
du pizzaaa
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

epo te jesh ne mes te te mirave dhe te kerkosh brum me domate e djathe, eshte t'ja besh vetes bam! (vrojtimi 1 ky /pf/images/graemlins/wink.gif )
Shko te marresh ca pom frites dhe midhje qofte me salce qepesh te njoma, apo pulet (kshu shkruhet?!) dmth salce te bardhe me kerpudha!
Do harrosh c'do te thote pizza :wink: :cool: (vrojtimi 2)
Se treti, a po ma nis ate adrese me e-mail, apo do duhet te vi vete ta marr :mad:
Nderkohe pellumbi po stervit kembet qe te mos e zere ngerci ndersa kapercen oqeanin /pf/images/graemlins/laugh.gif (vrojtimi 3)
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtimet jane bere ne forme hartimesh pika,pika,dmth pika e pare: moderatoret nuk jane aq te rrepte besoj une,ish thjesht propagande demtuese e stafit.
e vertete jam rehat po fare fare,e duhet ta mbyll e te rri urte.
kam blere caj,zakonisht me pelqejne tea room,por kesaj radhe kenasesia ish superiore ndaj aspetativave,kam marre cike ereza me vete :kiss: :kiss:
 

D-J

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Verej se kitarja ime e perplasur diku ne nje qoshe prane nje krevati portativ ka zene nje gisht pluhur... kam rreth nje vit pa i rene dhe kallot ne gishta me kane ikur fare. Nje dite po kaloja prane Kings X dhe mora guximin t'ia kerkoja njerit qe po luante aty. Qe ne monentin e para qe e preka e kuptova se sa te huaj ishim bere per njeri- tjetrin.
 

Eni_883

Primus registratum
Re: vrojtime

perendimi eshte marramendes ne kete qytet, nuanca te rozes dhe te kuqes qe nuk i kam pare ne shume vende. Por sapo mbaron perendimi cdo gje bie ne nje qetesi varri....
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

nuk do jem per bollokumet, por kam nigju se do jete cfare feste, kshu qe nese kishe nje gjys menie me shku, shko!!! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Verej qe te gjitha femrat e forumit kane avatare te bukura , kurse une mbaj nje nick dhe surrat mashkulli. :confused:
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: vrojtime

Kur eshte koha e bukur, dhe merr trenin ekspres nga Manhattan ne Brooklyn mbi Manhattan Bridge, ne horizont mund te shikosh Statujen e lirise.

Pas gjashte muajsh duke hipur ne tren perdite e vura re nje gje te tille.
 
Top