vrojtime

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

respect.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Verej se çfare do qe te me ndodhe, e re apo e perseritur,jeta ime do jete prape siç ka qene. Prape toka do rrotullohet rreth diellit,prape pas se shtunes do vije e djela,prape do jem siç kam qene gjithmone....S'ndryshon asgje.
 

zora

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re se renia me shkaktoi
nje te care ne koracen qe i kisha
veshur vetes dhe tani kam frike
 

moonlight

Primus registratum
Re: vrojtime

Verej se njerezit po behen me fiksime. Cdokush mendon se do t'i ngulet thika nga prapa. Po luftojne edhe me hijet e tyre. Shpesh ma fusin dhe mua friken. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

b.k.

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Penelja e V.G.:
[qb] Verej qe te gjitha femrat e forumit kane avatare te bukura , kurse une mbaj nje nick dhe surrat mashkulli. :confused: [/qb]
verej se dikush ka nevoje per ndryshime /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga zog:
[qb]
respect.gif
[/qb]
:lol:

vrojtoj se kishte dite qe nuk kam qesh per dicka te vogel si kjo kaq shume /pf/images/graemlins/laugh.gif

zog bacione, se ikonen e puthjes ktu e kam inat.
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

Po vrojtoj trendafilat e kuq qe me solle mbreme...ti e di qe une s'jam as materialiste e aq me teper siperfaqesore, biles kohet e fundit edhe romanticizmin e tepert s'e duroj dot, por nje dhurate e vogel qofte kjo nje çokollate apo nje lule, me lumturon gjithmone. E di qe vlen me shume ajo qe ben perdite per mua, per ne, por edhe lulet i dua ...
x T, :kiss:
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Verej se trendafili im i thare , mbeshtetur diku mes fleteve te nje blloku fotosh , po tkurret e zvogelohet gjithnje e me teper.
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Vrojtoj qe 20 vjeç e siper konsiderohesh e rritur...Vetem sot ,kur me uruan per feste u kujtova qe vitet po kalojne edhe per mua. :shrug:Une isha mesuar te me uronin per 1 Qershor!
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: vrojtime

Vura re qe humori im leviz ne korrespondence me motin. Dje moti ishte i mrekullueshem dhe une isha ne humor shume te mire. Sot po bie nje shi i perzier me bore, dhe mi ke hyp nje merzi e padurueshme....
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: vrojtime

Bresheri me ben agresiv, ja fus gureve me shqelm... thyej shishe pas kazanit te plehrave... i bie me grusht deres se banjos, (peshqiret zbusin goditjen)
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

te keshilloj te mos shkosh me jetu ne Angli, sidomos nga jugu ku nderron moti cdo gjysem ore /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: vrojtime

Kurre nuk kam pasur deshire te jetoj ne Europe... Europa plake gjithmome mu ka dukur si personifikimi i rracizmit kunder Shqiptareve...

Nejse, opinioni eshte personal,dhe nuk kam nder mend to debatoj per kete...
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

jo vetem e plakur por edhe kurve.........ah une i shkreti qe vdes per kurvat. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

vrej qe ti ke marr inat, biles nga kjo po perfiton nga pak, po behesh filozofe. njeri nga keta pat thene nje here; inati e ben femren te bukur.
a ka me mire /pf/images/graemlins/smile.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

pikerisht aty ku te thashe une, dmth ne jug te Anglise nuk ka racizem, po nejse ti paske mbet ne Ellis Island...
A ja di historine e trajtimit te qenieve njerezore fill pas zbritjes ne te.
Me pelqen Amerika per propaganden qe i ka bere vetes si e hapur! Ka shume qe e kane ngrene, sidomos per ata qe kane perfituar ne dukje nga te qenit e hapur e Amerikes, por harrojne se ata jane te bardhe dhe kjo u shton shume shume pike, si pa dashje /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Top