vrojtime

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Une e genjeva veten dhe i thashe:jeta hajde se do regjistrohesh per provimin e te henes dhe pastaj e cova tek Lab.Informatik :cry:

T'fala cunave xhaxh!Ene kujdes delirin se mos te thyhet /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Gjeth:
[qb] kursin e frengjishtes te mori e mira.
ideve shkodronshe?? Gjenialiteti danaeian!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss: [/qb]
M`fal.. jo ide ( koke) /pf/images/graemlins/smile.gif , po ideve, atyre qe hahen , ato kokrrat e vogla .... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

e dalloj,jam e sigurte,fije kaq e holle por e dalloj.
ka ca gjera qe cmoj tek vetja per respektin e atyre qe mi falen,te mos i ha hakun kurre askujt edhe ne kulmin e hidherimit.
dhe vjen njedite e te degjoj zerin,te shoh e smund te provoj gje tjeter vecse asgje.
Lum ata qe s'thyejne zemra.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Kimca,se mu duk e cuditshme ne fakt,po kujtoja se po me vije ne loje per udhetimin. /pf/images/graemlins/tongue.gif :kiss:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re se egot e vogla vetekenaqen nga grimat e vemendjes qe u kushtohen rastesisht! :shrug:

Quo vadis njerezi?
 

Guest
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga insane:
[qb]
Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] e qeshura e tepert te krijon boshllek [/qb]
nganjehere qeshja eshte ajo qe me mungon gjat dites!!! [/qb]
Ky shkrim duket sikur thot ..
Ju flisni me aq gjalleri , me aq pasion per gjera te kota , ndersa une , jeta ime ka njohur vetem dhimbje e trishtim , se di as cdo te thot te qesh ...
une te kuptoj .. , e shikon nuk je dhe as i vetem
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

...qe shpalljet e manifestimet jane te kota,preferoj rrugen e heshtur te atyre qe dite pas dite konkretizojne mendimet.
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

x-ray, interi fitoi.... apo pret nai pergjigje tjeter? /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif


fryma poetike ka pushtuar boten, e gjeta dhe ne nje ambalazh patatinash, ku shpjegohej me shume zell sesi shija e patatinave te merr ne krahet e saj e te shetit neper ara misrash te hargalisur nga bolleku i agjenteve te shendetshem natyror.
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re qe me shojti mallin dikush qe kishte ca kohe qe s dukej hapsirave forumore ... /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top