vrojtime

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

te shohesh dy shoke te flasin per skuadrat e tyre te zemres eshte gje e çuditshme. ve re se si situatat permbysen, ndjekin njera tjetren pa qene kurre karshi, kundershtojne pra vazhdimisht. nje çast e ka tifozi i X-it situaten ne dore, por mjafton nje fakt historik dhe Y-i behet zot i situates. tifozlliku te zhvillon imagjinaten, sa tragjik aq edhe komik. nuk ka tifoz qe te arrije te mbaje ndjenjen e çastit, eshte i çarmatosur nga ajo ngarkese emocjonale qe mbart. çudi, njerezit behen tifoze per arsye te vogla, por e mbrojne tifozllikun me energji te madhe.
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Verej se me eshte infektu vrima e piercing-ut edhe po me dhemb shume...mbreme s'kam fjete hic.S'di ca dreqin ti bej,ne spital s'shkoj se kam frike!! :cry: Alternativa asht me e heq krejt vathin ,po mi riffiuto se asht shume carino!!! /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

njerezit jane barinj te ndjenjave te tyre...

e njerezit te me larte jane barinjt e luaneve /pf/images/graemlins/smile.gif ...persa kohe luanet e tyre jane me te urte se qengjat.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

gjithcka qe behet ne emer te dashurise ka kaq force e bukuri,gjithcka qe behet ne emer te saj mbeshtillet me nje ngjyre enderreje individuale per secilin.
perpara na paraqiten shembujt qe hasibi tregon si perralla te makthshme,ata qe mesojme nga udhetare te rastesishem ne autobus dhe ato qe me 14 shkurt kane njevjetorin e shprehjes se kesaj ndjenje.
te gjitha rastet kane te perbashket emeruesin duke ndryshuar ne varesi te thyesave,pjesetimit te plote e te pjesshem.
mgjth shembulli im i preferuar jane ata qe kthyen boten permbys me kurajon e tyre.
Dashuria i perket guximtareve.
peneline /pf/images/graemlins/smile.gif :kiss:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ne nje fare menyre ta dedikoj,por do te duhet ta ndaje pergjysem me time moter,lulet celin ne janar do e ndaje pergjysem me mua,do te gjej dicka komplet tenden... e do ta shkruaj.
 
Top