vrojtime

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

varet nga lojtari kordele, dmth ka ca qe kur shkojn ne banjo...tjetra s'mundon asnjeher...edhe me qon e shoqerume:p

meqe ishim te statistikat kjo:)
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Tashti per ekonomi njelka ke Rrapi Treshit kurse per statistika njelka te Treshi Rrapit!

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ekonomia eshte shkenca e jetes moj...si behet pa do???

pse a s'eshte gjithça Domanda e offerta edhe ne jete?

si shpjegonte nje francez perhapjen e homoseksualizmit. Homollikun e quan "beni i nicchia" pra mall i rralle,e jashte inflacionit qe tashme ka pushtuar heterollikun.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Indrit, me nje konstatim casti une mendoj (duke tu referuar ty dhe vetem ty) qe ty ta ka lyp cdo francez qe ke taku /pf/images/graemlins/laugh.gif ndaj po lodhesh t'i njollosesh /pf/images/graemlins/laugh.gif

Ahhhhhhhhh, kemi mbikerkese ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif ka leviz ekuilibri dhe te mendosh qe femrat mbizoterojne kete planet /pf/images/graemlins/laugh.gif s'na lane burr' me gjujt mo ne kembe /pf/images/graemlins/laugh.gif as burrat vete /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Jeta eshte, mos ofro se s'fito gjo, mos kerko se s'tjapin gjo, po mere se nuk te thon gjo.

Filozofi popullore me i fjal.

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

u pa puna gjuni barkas...

une s'jam teheqes per seksin tim...edhe per renegatet(b**q*mat) e kjo s'me trishton /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

pri kruje kan qen ato plakat e tjera qe thojshin

"oh ju thaft goja ri budalle,
ça ta boj un plakun eeee
tuj e pas un çunin eeeee"
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Kurse kan qene nga tere bota ato femra qe ka thene 'me seksi se francezet ska!' /pf/images/graemlins/laugh.gif

Nuk e di perse vrojtohen disa subjekte te degjenuara te shoqeris dhe nuk flitet per te pergjithshmen, per normalen.

Per greket e lasht gjerat normale ishin teper ordinere. Deshira per te folur per gjera jo normale mund tju coj ne rruge te gabuar.

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Uenhar:
[qb] shume mall dekandent in giro ee? osht tu ju rrit vlera kaçave te ferres, qe t'presin te pragu i deres:p [/qb]
:lol: Komplekeset nuk jan gjithmon negative, biles perkundrazi ne kete rast do te thoja se kan pasoja pozitive /pf/images/graemlins/laugh.gif

Si thua ti, me mire ta rrisesh nje ferr dhe ta korrin te tjeret apo ta korresh ti? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Cdo kush ketu flet per "pervelimin" e vet dhe ka tendenca maskiliste.Nese Indriti do Vrojtonte me shpesh tek Erosi, do vinte re qe aty ka aq shume ankesa /pf/images/graemlins/laugh.gif sa habitesh, gjera qe edhe neper gazeta i lexon rendom, ....shume prej tyre flasin edhe se femrat "shtiren" /pf/images/graemlins/laugh.gif FAT te cilin meshkujt nuk e kane /pf/images/graemlins/laugh.gif ndersa FATIN per t'ja u hedhur femrat ne shtrat e kane qe c'ke me te e kane /pf/images/graemlins/laugh.gif

E Laraaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

e jan zona qe s'para frekuentoj ato...po jam mjaft i axhornuar me probmelet e gejenralave kraks traks,

kshu eshte kur qe ne femijri u jep femijve mite e heronj si "Fleshman" "mbi njeriu" te gjithe te levizin shpejt e kryejn pune tak fak.

une jam rritur dukelexuar eposin e "kur mendohej muji shihte barin te rritej" /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

un s'e di per te tjeter po ne Dact ne janar shkurt kemi periudhen e "terbimit"
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Lara, pse te vjen cudi ty bor /pf/images/graemlins/laugh.gif apo ke dale nga lakra ti /pf/images/graemlins/laugh.gif amon se ka qon Zoti me pushime kur te konceptoi ty /pf/images/graemlins/wink.gif

Idnrit, me eposin e Mujin "madheshtor" qe ngrinte shkembin me nje dore, jemi rritur te gjithe /pf/images/graemlins/smile.gif me pas lexuam Mizantropin e Harpaginin e Uria Heepin eeeeee ehuha sa shume /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Ehhh, femrat, femrat. Eshte e leht te vrojtosh qe femrat burrin e zgjedhin me sy hapur kurse te dashurin me sy mbyllur.

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top