vrojtime

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Kam dy dite qe e ngas makinen me dritre hapur.Ve re se muaji janar ne NC eshte me i bukur se maji /pf/images/graemlins/smile.gif Me pelqen /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: vrojtime

Verej nje humbje origjinaliteti tek te gjithe , pseudoforumista qe duan te zgjidhin problemet eveta ne forum :lol:
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se s'dua ta pranoj,por gabohesha.Prisja gjithmone momentin e pare per tu zhenjyer,dhe s'po vinte,s'po vjen.Vallezon siper asaj fijes se holle qe e ndan nga ardhja.Ne ç'do sekonde duket sikur do e kepusi,por çuditerisht s'e keput.Te jep ate ndjesine qe s'do zgjase,edhe pse koha kalon.Dhe kur mendon qe kane kaluar gati 4 muaj dhe ndjesine e ke akoma.Te mban nen kureshtje te vezhguari kostante.Te duket sikur kerkon te parakaloje me lojen e rafinuar qe krijon.Terheq shijen e holle.Do qe te zbusi kthesat metalike.Do qe te krijoje ate uren,deri sa ti bashkoje te dy botet.Te shoqeron kendshem duke buzeqeshur ndonje eufori momentale te instiktit.E dini kush eshte difekti i bastexhinjve?Megjithese humbin gjithmone terhiqen drejt bindjeve te tyre nga nje instikt,qe se kam menduar ndonjehere ku dreqin bazohet,por qe te posedon!Se injoroj dot instiktin:Heret a vone ka per ta keputur!Ktu do jemi...
 

Darien

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga albana:
Kam dy dite qe e ngas makinen me dritre hapur.Ve re se muaji janar ne NC eshte me i bukur se maji /pf/images/graemlins/smile.gif Me pelqen /pf/images/graemlins/laugh.gif
mos na e bëj shumë zili albana se t'u bëmë peshqesh në shpi /pf/images/graemlins/laugh.gif

këtej nga verilindja e kemi minus shumë temperaturën; kemi ndezur sobat me qymyr në makinë
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

verej se m'ka ardh rasti me i shit mend Darien /pf/images/graemlins/laugh.gif

Ketu temperatura nuk zbret e as qe e ka ndermend te zbrese poshte +45 grade celcius edhe per pak kohe :cool:
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Verej se po filloj te bahem shume tolerante...nuk e di pse me ndodh...Nje shoqja ime para pak ditesh me tha :"S'je me ajo qe ke kene dikur...ke fillu me leshu shume pe..dikur ti se nderroshe djathin per buke,kurse tesh ti ia fal edhe djathin tend atij qe ka buken,mjafton ti bahet qejfi"

Kam heq dore prej shume gjanave zemer! :shrug: Me vjen keq vetem per disa parime qe ishin :thumbsup: po qe tani s'i kam ma.Thu rekuperohen??? :confused:
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re qe eshte nga ato qe po te doje,te afrohet afer,te ngul syte dhe te thote:"...E di çfare,...eja te premten na darke...qe te kesh kohe dy dite ta marresh veten per te henen ne mengjes".Me pelqejne njerezit qe kane kurajo bejne kshu lloj kercenimesh.
 
Re: vrojtime

Verej nje lloj perafrimi midis dy personave qe para pak ditesh urreheshin ne nje menyre marramendese dhe keto dy dite shoh nje respekt paksa te tepruar mes tyre!
E cuditshme 2004!!!!!!!!!
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vallai jam shashtis ..kam met si budalle :eek:

Tirana gjasme e bukur...beh..e mire ishte Tirana e re ..hahej nje cik...po te kaloje andej me poshte nga ata rruget gjithe balta..o le le le...

plus ene shi...

4 pale kepuce per dy jave jane prish :eek:

Shkodra e bukur..sapo hyje ne Shkoder ..kishte te shkruar Mire Se vini..tu hapshin icik suckat /pf/images/graemlins/smile.gif ama balte ene atje /pf/images/graemlins/frown.gif

Burreli qyteti i zemres sime..ishte mush plot katunare :mad: e s'njihshe me asnje :mad:

Nejse...Rrofte Shqiperia!
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

ja ça llafi m'shkrujt presori i gjermanishtes sot:

Donaudantschifffahrtgesellschaft.

eshte nji llaf i vetem komplet, e me desht mund ti shtosh edhe nja dy pjese te tjera tip "kapiten+wiwen" :lol:
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

jane ca filma qe sikur eshte e shkruar qe nuk mund ti shoh, plotesisht ose pjeserisht. shoh gjithnje ato pjese ose fragmente qe i kam pare gjithnje, dhe fakti qe nuk arrij dot ti kap nga fillimi deri ne fund me ben te dorzohem, te pres qe "fati" ta ktheje vete tendencen "e keqe".
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

shoqja moderatore...me kan fshire mesazhin, pa asnje te drejte!

shoqja moderatore...dhe pak e po e mbush kupen e jo ne main po do te kercesh valle kudo qe te jesh pastaj!


ti meshiron (pfff...ti flet sikur me qen tu fol me naj kalamo)...une jo!!!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Nelk@:<br />[qb]
Fillimisht postuar nga alinos:
[qb] horoskopi me tha se kete jave duhet te tregohem snob!
Si behet? [/qb]
Keep doing what you been doing. /pf/images/graemlins/laugh.gif

(le te plasi ema nga inati, une vetem thumba do te hedh :lol: :lol: ) [/qb]
fakti qe nuk flejta me ty nuk do te thote se jam snob, por qe jam me shije te veshtire :tipsy:

p.s. xhan xhan dhe una
 
Top