vrojtime

I love new york

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb]Verej se jemi te joshur nga veteshkaterrimi ne cfaredolloj plani.Na pelqen derrmimi, na eksiton fakti i te qenurit ne ankth dhe zbavitemi duke zbuluar deri ku shkon durimi yne.Nuk jam e sigurt nese eshte ceshtje karakteri apo sublimja trashegohet ne gene dhe veteshpallet e qenesishme pa qene nevoja te germosh ne vleat e tua.[/qb]
UNfortunately shume e vertete. As vete s'e di pse ndodh keshtu. Merzitemi kur nuk i kemi keto te me lartem dhe ankohemi se nuk kemi varjacion ndersa kur kemi "varjaconin" e mesiperm ankohemi se eshte too much to take dhe po na dhemb shpirti. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga abstract:
[qb]kohe transformimi kohe ndryshimesh...

kam vene re, se roli i patriarkalizmit po dobsohet... popuj homogjene po dobsojne dhe rolin e atdhetarizmit.
verej gruppe te nacionaliteteve te ndryshme ne nje menyre farnatike duan te mbajne gjalle kte ndjenje...kjo nje shenje e asaj qe ndjehet se po zbehet...transformohet...humbet...?
apo po balancohet???

instikti im ky?

----------------

...kur e verteta te jete e lire, athere dhe liria do jete e vertete...[/qb]
Abstract te te pergjigjesh ty duhet nje gjysem ore e mire s'e di te them gje apo jo, po provoj sigurisht /pf/images/graemlins/laugh.gif .

Historia e ka treguar qe kur na vjen flaka te dera e dhomes atehere levizim, keshtu dhe puna e dashurise per atdheun. Per fat te keq e keqja ushqehet me gjakun e vet dhe qe gjerat te kthehen ne nje rruge normale duhet shume kohe. Dhe nqs nuk ka revolucion kjo zgjat me shume se c'mund te parashikohet

ps: how high is your "it's all good"-meter today ?

ps2: if you think about everything you say today with the eyes of tomorrow you'll end up saying nothing, so actually you kind of have to go through so you know /pf/images/graemlins/laugh.gif
help.gif


ps: i'm rolling can't you see...

ps: i also think you suck! /pf/images/graemlins/wink.gif :smash: /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Nomoreliesunplugged( nick i lezetshem, po mundohem me nuhat se kush je /pf/images/graemlins/wink.gif )
do te jepsha nje tufe motive per ate qe kam shkruar me siper ( marre nga ditari im), por do zgjatej per tu diskutimi ( ku ktu s ka vend per te) gjithashtu desha te them... mendimi im s ka te bej vetem me nje nacionalitetin ...

per te mos dale nga tema...ve re se jeta vjen e bahet perhere dhe me interesante /pf/images/graemlins/smile.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

jam shkri tuj lezu gabimet e mija /pf/images/graemlins/laugh.gif $$

vuna re se nuk baj gabime ne te shkruar vetem kur shkruaj ktu gjate orarit te punes ( mendo gjermanisht e shkruj shqip) por dhe kur shkruaj direk sapo zgjohem nga gjumi /pf/images/graemlins/laugh.gif

tips per vetkorigjimin :rolleyes:

--------------

...kur e verteta te jete e lire, athere dhe liria eshte e vertete...
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Vrojtoj se po behem paranoiak pa ndonje shkak, kam frike se do me vjedhin tastieren. :rolleyes:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

verej se gjera qe jane te padukshme ne syte tone, ato jane me te te medha se c'mendojme. fatkeqesisht nuk shohim...
jemi shume siperfaqesor.
verej gjithashtu se nje kujtim i permallshem, nje emocion qe ka kaluar dhe nuk kthehet me ka veti qe s'mund ta pershkruaj...
e dini ju? /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Guest
Re: vrojtime

i am stuck /pf/images/graemlins/laugh.gif from these people who f... me mentally but not more than i cant support /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: vrojtime

Kam nja dy muj qe kam vene re se jane duke me dale thinjat anash te temthat e kokes.Vini re se pas nja dy muajash do te jem po aq seksi sa XHORXH KLUNI. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Verej se PUTRAKU-n e rre menja dhe verej se Principielin se marr vesh hic nganjehere......... :confused:
 

mostro

Putraku
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb]Verej se PUTRAKU-n e rre menja dhe verej se Principielin se marr vesh hic nganjehere......... :confused: [/qb]
Verej se kordelja s'paska kuptu as edhe nje gje.
Principelin as une nuk jam tu e kuptueee hic!! /pf/images/graemlins/laugh.gif !
 

PrInCiPiEl

Primus registratum
Re: vrojtime

...it is very annoying when you Learn Morse code, and have conversations with friends in public consisting entirely of "Beeeep Bip Bip Beeeep Bip..." !!!
 

Blendi

Primus registratum
Re: vrojtime

se jam shume qetesisht i lodhur
Me nje nenqeshje te tejdukshme dje mu kujtua shprehja "Sikur keta mure te kishin goje..."
 

I love new york

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga lara croft:
[qb]..kam vene re se asnjehere jeta nuk te jep ate qe pret. Dhe kam vene re qe keto krishtlindje jane me te vetmuarat qe kam kaluar. Dhe sapo vura re qe nje mike me ka derguar PM.....Te shohim.[/qb]
/pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif how can I help?
is a hug ok? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

tirana

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vene re qe disa njerezve, muti ju arrin deri tek syt dhe i vetmi hall qe kane eshte se mos ju ndotet fustani. E kam vene re me keqardhje!!
 
Top