vrojtime

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

akoma s'me ka kaluar neveria,e as nuk do me kaloje kurre besoj,ajo cfare ti meriton eshte ajo cfare i perket cdo hajni.
pyes veten se si ecen ti me ndergjegjen tende renduar,vjen e me pershendet e une duhet te pergjigjem vetem te bej gjoja se nuk di.
urrej cdo gje te sforcuar ne mua,edhe te mos te them dot se ti fundja je nje njeri i vogel qe e shfrytezon ne menyren me te keqe dashurine e saj.
nuk arrij as ta imagjinoj momentin kur ti zgjat duart ne momentin qe je vetem mbi canten e saj,kur pastaj vjen e thua se ajo eshte shpirt njeriu.
O Zot sa me rendoi ajo dore mbi sup...
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

une jam mendjemadh se them shum here "une"...jo jo s'eshte ai problemi. po te thoja shpesh "ti" do te isha paragjykues e arrogant, po te thoja "ai, ata" do te isha thashethemexhi e po te thoja "ne" do te isha pompoz e mendje madh e po te thoja "ju"...skandal, do te isha pergjithesues, grupues e mendjengushte....


me mire "Une"...se mbi mua do te mbetet ç'them e bej.
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/smile.gif
Kujtohet cuni kur thoje,mendoj e them per pordhe se jam i bindem se je kshu?
Une kisha te drejte ne lidhje me butesine,je bere kaq i bute sa me vjen te ferkoj syte nga habia /pf/images/graemlins/laugh.gif !
Ngrehuni dhe bjeruni,-thote Nol fukaraj!

Art /pf/images/graemlins/smile.gif
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

... qe jam velur nga hipokrizirat, ambicjet, rendjet drejt suxesit, me lodhen rruget vertikale te shtrembta , s du ti bej kapercimet ne kurriz te tjereve, show-up-et , shtrembrimet, fjalet e embla me t'futme nga pas...
NUK i du, e nqs kjo eshte menyra me leverdishme per te realizuar endrrat, vafshin ne djall dhe endrrat...
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

Iola
/pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif

:wave:

kenga qe kerkoje eshte e Leonard Cohen po titullin nuk ja di... :confused:
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re nje pallto te zeze me ca floke bjonde te drejte te derdhur pas.Ve re ecje me syte e ulur.Ve re pak fjale.Ve re sy kurioze,deshirues te ndrojtur.Ndrojtje elegante.Ve re bote te brendshme.Shume e bukur!
 

Darien

Primus registratum
Re: vrojtime

habitem si ndonjëherë, një kompliment për diçka që e mendonim pa shumë rëndësi, na bën kaq shumë përshtypje

/pf/images/graemlins/smile.gif
 

Hermesss

Primus registratum
Re: vrojtime

... qe eshte vertet nje surprize e kendshme te rigjesh dike qe, edhe pse u be kohe pa e pare apo pa patur lajme mbi te, prape mbetet nje mikeshe e mire.
Dhe per me teper, kur e rigjen krejt rastesisht /pf/images/graemlins/smile.gif

Iola :wave:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga NAHARA:
[qb] une jam mendjemadh se them shum here "une"...jo jo s'eshte ai problemi. po te thoja shpesh "ti" do te isha paragjykues e arrogant, po te thoja "ai, ata" do te isha thashethemexhi e po te thoja "ne" do te isha pompoz e mendje madh e po te thoja "ju"...skandal, do te isha pergjithesues, grupues e mendjengushte....


me mire "Une"...se mbi mua do te mbetet ç'them e bej. [/qb]
heshtja eshte e bukur nganjehere,ka nje shije te kendshme...
lere veten njehere rehat.
e cili ish problemi??
s'kish problem fare.
thjesht shume vrap.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Happy!!!
/pf/images/graemlins/smile.gif do ngrihem ne mengjes e do gjej mengjesin te shtruar ne tavoline.do perceptoj dashurine e tyre.
do te perqafoj fort per dy jave rresht,e cdo nate do me puthesh para se te me zere gjumi.
 

Guest
Re: vrojtime

Ti do t'jesh gjithmone e imjaaa kudo qe te shkosh kurdo qe te shkosh
ska gje me te bukur kur dikush te do me pasterti e te tjeret prandaj vuajne , ndersa une JO
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re, /pf/images/graemlins/smile.gif pozivitet te kendshem /pf/images/graemlins/smile.gif
...se di pse /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

krishtlindjet kaluan shume bukur...
harmonia e dashnia edhe dhuratat /pf/images/graemlins/tongue.gif nuk munguan.
verej se asht shume bukur kur arrin me gjet tek njerzit jo aq te kandshem gjana te bukra, e ndihesh rehat ne shoqerine e tyne...

------------------
we live to love and to cherish /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top