vrojtime

moonlight

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga albana:
[qb] Temperatura ime mbetet X :rolleyes:
Kuptohet nuk kam termometer /pf/images/graemlins/laugh.gif Gjithsesi neser po shkoj ke doktori se nuk dua qamet te bej stervitje /pf/images/graemlins/blush.gif 4 milje me vune te rendja sot :cry: nuk e duuuuuuuu vrapin,nuk e duuuuuuu vrapin.
Jete e poshter nga te kater anet! :cool: [/qb]
Why do you have to run?
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re qe dhe durimi paska nje kufi.
E dashur,mund te spostohemi diku ku te jemi me pak sehiri i botes?Do kisha qejf te nenvizoja ca gjera...me vullnetin me te madh per ti qendruar me mijara vite larg asaj fjales qe ti me ato doçkat e bukura e shkruan aq embel "moral".
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ne nisje kish dy qellime...
i pata te dy.
ne permbushjen e deshires qendron fundi.
po qellimi ish vetem fillimi.
kam etje per te.
digjem nga malli..
askush se kupton dot...
do kthehem ne strofullen time
ngarkuar si dkur me libra
e une mbi ta do jem e heshtur.
kam etje,shume etje.
do e heq duke fol me gjyshen time mbase nje pjese te saj,tjetren duke fole me ty brenda meje,eshte i vetmi rast kur une nuk dua ti hedh fjalet mbi kedo,dua ti ruaj per ty.
kam shume mall te ndiej dashurine tende mbi mua,kam kaq nevoje...
 

Hermesss

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re SHTIRJE ne te kater anet, tangerllik te padurueshem personash medioker dhe mendjemadhesi (ose, me sakte, koke-boshesi) neveritese qe cuditerisht mbetet kokefortesisht e njejte tek disa persona sado te perpiqesh t'jua vesh ne dukje me lezet.
ve re gjithashtu se jane femrat qe i kane pervetesuar ne shkalle me te gjere dhe me se miri keto vecori ne krahasim me meshkujt.
:rolleyes:
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Verej urrejtje ,meri (se kuptoj akoma ca eshte tamam tamam) mes postuesve te kesaj faqes se fundit...nuk eshte e vetmja teme ku kjo duket haptas...Po luani macja me miun???? :eek:

Boll se s ka edhe lezet tani!!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Kur duhen diktatoret,ka njerez qe mund te duan s.Hussein-kjo nuk do te thote qe i duan te gjithe.
 

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Ve re se me femrat nuk me haet muhabeti fare.Nga tere amerikanet e amerikes pse duhet te me binte mua bosja gjermane si ato bushtrat e ushtrise hitleriane?Mos iu hapte parashyta e thefte qafen shtriga :mad: E mallkova se plasa /pf/images/graemlins/blush.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Darien:
[qb] sometimes the prison is on the outside
/pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Mos u merzit Darien! Liria eshte brenda vetes! /pf/images/graemlins/smile.gif

Ndrikulla,
ku te ndodhin ty kto gjera /pf/images/graemlins/tongue.gif

p.s. xhan xhan :kiss:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

C'koincidenca na ve perpara jeta,e lexova e mendova se me kish lexuar diku.
e cmoj vertet. :kiss: naten yll.
 

Darien

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga alinos:
Liria eshte brenda vetes! /pf/images/graemlins/smile.gif
liria nuk është gjithmonë e dëshirueshme
/pf/images/graemlins/frown.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj se nuk kam asnje deshire te te zhgenjej,te te bej te ndihesh keq,te tradhetoj besimin tend,po mos u ngut se pastaj te puth vete une /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Tere te ligat me mua e kane kap mi Alinos /pf/images/graemlins/frown.gif Me lodhen.Sot ndjehe aq keq sa do doja te vija koken ne prehrin e mamit e te haroja qe nuk jam me femije /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top