vrojtime

Guest
Re: vrojtime

Bengu mos e kruaj si shum te keqen se sta ka qefin njeri specialy sot qe jam per qef /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Guest
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] krishtlindjet kaluan shume bukur...
harmonia e dashnia edhe dhuratat /pf/images/graemlins/tongue.gif nuk munguan.
verej se asht shume bukur kur arrin me gjet tek njerzit jo aq te kandshem gjana te bukra, e ndihesh rehat ne shoqerine e tyne...

------------------
we live to love and to cherish /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
/pf/images/graemlins/smile.gif :rockband: same here
 

bengu

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga SCORPION:
[qb].... se sta ka qefin njeri .... [/qb]
i know im blessed /pf/images/graemlins/tongue.gif

p.s. smerzitem po nuk u pergjigje
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

it's christmas time...
edhe per ata qe nuk besojne ne christmas still it's a blessed time to be happy and make peace...

peace guys!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] kur arrin me gjet tek njerzit jo aq te kandshem gjana te bukra, -
we live to love and to cherish /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Blue Merry Christms first,then...
don't you think that:your observation is in contradiction with your signature?
"Njerezit jo aq te kendshem",do vdes komunisteeee,sa me dridhet mishi nga halli,po pse akoma mendoj se cdo njeri ka dicka unike ne vete...
ka dicka unike,do e zgjoja nga gjumi po t'i thoja se fitoret nuk jane nenshtrimet e pushtimet apo ku di une se c'i punon truri,sa fitore quhet buzeqeshja qe lind hareshem dhe dashuria qe lind vetetiu jo nga pretendimet absurde te pushtimeve.
I like to be rich in beautiful emotions.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

flm Danae.
nuk mendoj se jane ne pole kundershtuse, por perkundrazi, i shof ne harmoni totale.
jetojme per me dasht e me mbajt afer e per me dasht duhet me msu me dashte pa paragjykime, ose, me i lan ne njenen ane gjanat qe e bajne te pakandshem nji person, tu i pa ato te tjerat si arsy ne liste pse ai/ajo ka shenim te ana pozitive e listes karakterizuse.
kshtu harmonizohet atmosfera n'shoqni, shbllokohen situata t'pakandshme.
njerezit nuk mundena me i kriju me plasteline.
:shrug:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb]
njerezit nuk mundena me i kriju me plasteline.
:shrug: [/qb]
as nuk pretendoj te krijoj njerez,as nuk do t'i doja ndryshe.kush jam une per te gjykuar krijimin?
maksimumi kerkoj te kuptoj veprimet,nuk ia da sot,ia dal neser,nuk merzitem una /pf/images/graemlins/smile.gif mos rrjedhte, pikon.
kisha kohe pa u ndjere kaq e lire.
 

champaign girl

Primus registratum
Re: vrojtime

kohet e fundit kam vene re qe gezohem per gjera ose evenimente te vogla...mbase sepse skam qen e gezuar per shume kohe edhe e çmoj me shume se perpara...it doesnt matter...what matters is that i am somewhat happy /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

edhe nji nate i mbylli syte, per t'mos i hap kurr ma...

e dielli lindi, per me hanger edhe nji kafshate prej jetes tone /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Admir

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Vrojtoj zbrazti, thatesi, ftohtesi te skajshme, e njekohesisht moskokecarje. Who the hell cares anyway?
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

logos /pf/images/graemlins/wink.gif

po te rrish tere naten, para comp duke bere vrojtime normal ashu do te duken gjerat
nata eshte bere per gjume ose ...

provo vrojto ne mengjes, jam e sig qe vrojtimet e tua do te kene ngjyrime te tjera /pf/images/graemlins/smile.gif
:wave:
 

Dua

Primus registratum
Re: vrojtime

what matters is that i am somewhat happy /pf/images/graemlins/smile.gif

I'm happy to hear that! :thumbsup:


D.
 

atman

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Ora 15 e 1 min, jam ne makine pershkoj viale Monte Nero, pastaj corso di Porta Romana. Rruge te zbukuruara si çdo vit, por asnjeri ne to, bosh. Shi qe bie i holle, thuajse i padukshem dhe sikur te mos jene rete siper kokes te mbarsura me lageshti, ndoshta nje pyetje tjeter mund te pushtonte mendjen.
Zymti qe shkakton atmosfera e nje feste ku mungojne pikerisht gjallesat.
- Ku jane njerzit? - pyes. I vetmi mendim i çastit eshte: ndoshta asistojne oret e fundit te vitit qe shkon.
Kthehem ne shtepi edhe une te degjoj grahmat e fundit te nje plaku...nje vjeçar!
 

gurax

Pan ignoramus
Re: vrojtime

Yihhhaaa! Bring it on! lol /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif


---------------
"Have I told you lately..."
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Gurax:
[qb] Yihhhaaa! Bring it on! lol /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif


---------------
"Have I told you lately..." [/qb]
Harrove tja thuash bossit kete ? /pf/images/graemlins/wink.gif

Verej qe s'kam uri per te ngrene asgje ... se cme mban gjalle une nuk e kuptoj ... :shrug:
 
Top