vrojtime

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Ve re se trembesh nga se nuk e di.Jeton marezine tende ne zhgaravinat e argetimit te qytetit dhe me pas tulatesh per te gjetur vetveten dhe pastertine qe enderron...Mos pretendo absoluten ajo kurre nuk ekziston.
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re nje tendence te theksuar te femrave per te me puthur dhe kapur per faqesh
hate that...

ve re se tiranen e ka pushtuar shiu dhe melankonia, gje qe vihet re me mire zonave te bllokut /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Hermesss

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re se shiu bika ne menyre te crregullt ne Tirane, ne disa zona po e ne disa te tjera jo dhe aq, me c'duket /pf/images/graemlins/wink.gif
Leqe tani qe po shoh nga dritarja, paska pushuar edhe ketej nga une /pf/images/graemlins/wink.gif
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re se eshte shtuar shume numri i te rinjve qe perdorin syzet optike,
dhe nje tipar tjeter dallues qe sa vjen e zhduket ... /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Hermesss

Primus registratum
Re: vrojtime

se kush foli me siper per zhdukje speciesh... kam vene re se edhe kacurrelat bjonde sikur jane ne zhdukje e siper /pf/images/graemlins/wink.gif
("rrofshin" permanentet qe na i bene te gjitha gocat uniforme, te tera njesoj, sikur u ka marre flake koka :lol: :smash: )
 

gezim lame

Primus registratum
Re: vrojtime

Vej re se me ka shku nermen ti jepja ca karamele dikujt qe s'ja ka fare qejfi ti pranoje kohet e fundti ..... /pf/images/graemlins/tongue.gif :wink:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Hermes:
...("rrofshin" permanentet qe na i bene te gjitha gocat uniforme, te tera njesoj, sikur u ka marre flake koka :lol: :smash: )
Nc, nc, nc, dhe une qe mendoja qe kuqet ishin ne zhdukje, ka kohe qe nuk shoh flakerime, ndersa qorrat shtohen /pf/images/graemlins/wink.gif
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

cudi kord

se une ngela duke pa flakerime & syze /pf/images/graemlins/tongue.gif

ximiii jepi coko se mbase i prano /pf/images/graemlins/wink.gif
 

gezim lame

Primus registratum
Re: vrojtime

Kane efekte cokot e di mire ate pune /pf/images/graemlins/tongue.gif
S'behet ajo gafe aq lehte.... /pf/images/graemlins/wink.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

me ju pershtat robve eshte kollaj, t'arrish ti bosh robt me u pershtat ndaj teje eshte e veshtire.

çao Hermeso!
 

Hermesss

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb]
Fillimisht postuar nga Hermes:
...("rrofshin" permanentet qe na i bene te gjitha gocat uniforme, te tera njesoj, sikur u ka marre flake koka :lol: :smash: )
Nc, nc, nc, dhe une qe mendoja qe kuqet ishin ne zhdukje, ka kohe qe nuk shoh flakerime, ndersa qorrat shtohen /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
e ke gabim Kordele, ose te pakten zonat ku operon secili prej nesh ndryshokan shume persa i perket ngjyrimeve te kokes /pf/images/graemlins/wink.gif Sa per qorrat, leri ata, se jane shtu vertet ca si shume keto kohet e fundit, po na uzurpojne gjithe suksesin e dikurshem /pf/images/graemlins/tongue.gif

irene, nderro kat qe mos te shohesh me te tilla kombinime /pf/images/graemlins/wink.gif , dhe natyrisht mos perdor ashensor, pasi efekti i sugjerimit te mesiperm do te ishte null and void /pf/images/graemlins/laugh.gif

ciao hajduto :wave:
kome va, kome va? tutt'OK, tutt'OK?
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

mes teorise dhe praktikes,mes te thenit dhe te vepruarit,mes asaj qe duket dhe asaj qe eshte...
ihu sa pika pika...
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Dikush ka shenu ne promemorie te kujtohet te mos ngushellohet asnjehere nga une....une e shkreta deshta vetem me e cdramatizu situaten.E di une e di..kur te te bjere alarmi do shtypesh menjehere butonin OK dhe jo C per ta perserit prape :thumbsup:
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] mik i diellit asht vetem ai qe nuk ka frike se mund te digjet... [/qb]
taman, vec kur digjesh e ndien plotesisht diellin, e pastaj don me u djeg prap prap prap prap :wink:


:kiss: amelcin


-------------------
..., mvaret se n c `kendveshtrimi e sheh ...
perhere ne te njejtin,ose herpashere nga te gjitha anet...
,...pervoje,perzgjedhje,kualitet...
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] me ju pershtat robve eshte kollaj, t'arrish ti bosh robt me u pershtat ndaj teje eshte e veshtire.! [/qb]
e di se i ban do vrojtime t lezetshme :angel:
/pf/images/graemlins/smile.gif


ai rreshti i pare e ban jeten langweilig /pf/images/graemlins/wink.gif
kurse i dyti e ban ate anstrengend :wink:
nje passender fall eshte nje zgjidhje ... akzeptanz nje tjeter :rockband:

--------------------
n oren e edukates morale... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Feniks /pf/images/graemlins/smile.gif
I feel in peace with myself.Arsyet jane te shumta e gjithmone ajo cfare verej eshte se kenget e celentanos jane perhere aktuale.tranne perdere la stima di me stesso...
kam pare vjet nje film pjese e nje trilogjie: Blue-ne,respekti i cfaredolloj dashurie.
e ndjeva ne ty,e sinqerisht kuptoj pse ti gjithmone ke ndejt jashte skemave vetem per te mos krijuar qofte me te voglin shqetesim,te desha per kete e akoma dua kete ne ty.
koha eshte e paqarte as shi as diell.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Jo gjithmone ca kerkon gjen. Ka raste qe gjen...ose te gjen ajo qe nuk e ke kerku!


ps: :wave: tjeta abs drandofilja. tesh e meritoj taman me m'puth se kam marre nota t'mira n'provime /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
perqafime, J
 
Top