''Votoni per djalin me te mire te forumit''

Balahk

Locus omnem
Renditja per FEMRAT
1-STERN
2-Broken_Smile
3-Linda
4-MIMUSHE...
Dhe resti.
E para: per gocat ka teme tjeter.
E dyta:vec broken,ku jane keto gocat tjera,na i prezanto,sepse jemi tek albforumi..dhe mos u ngaterro me forume tjera.ok,eshte e vertete qe te njetit antar/e levizin sa andej ketej,por ama thuaji pseudonimet qe kane tek ky forum.se keshtu me duket pa sens te thuash emrat e personave jo te pranishem,e qe jane diku tjeter.
 

Airbourne

Papirus rex
E para: per gocat ka teme tjeter.
E dyta:vec broken,ku jane keto gocat tjera,na i prezanto,sepse jemi tek albforumi..dhe mos u ngaterro me forume tjera.ok,eshte e vertete qe te njetit antar/e levizin sa andej ketej,por ama thuaji pseudonimet qe kane tek ky forum.se keshtu me duket pa sens te thuash emrat e personave jo te pranishem,e qe jane diku tjeter.
Gocat jane jeta apo prodhimi i saj,pra bie teoria kot e jote.
STERN e ke ne FORUM....broken_smile...???
Kete pyetje ja adresove njeriut te gabuar!!!
 

joetisti_

Locus omnem
te gjithe me te mire jane. Une them te votojme per ate qe deshiron te fitoje :p Une, jo. Sepse i pari eshte i kushtezuar i mendimit se... te pakten se nuk ia lyp vajzave :)
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Hehehe ska gje, perhere me ngaterrojne se ve o emra japonez, o kshu personazhe te imagjinuara si versioni goce Dullie i dulahaneve, the headless horsemen nga mitologjia keltike :)
Une me cfare ushqehem, me se shumti Nutella :p
Nearly Headless Nick

 
Top