''Votoni per djalin me te mire te forumit''

Eléonoré

Valoris scriptorum
:oops::oops::oops:
Sinqerishtm te kerkoj ndjese per gabimin. Une kam kohe qe nuk klam pare femra me buzagas se ty. Me cfare ushqehesh?

Plus mu kujtua emri Dulla, nje komshia im ne Shqiperi qe ka kete emer eshte mashkull.
 
  • Like
Reactions: Aki

Aki

Paint It Black
Hehehe ska gje, perhere me ngaterrojne se ve o emra japonez, o kshu personazhe te imagjinuara si versioni goce Dullie i dulahaneve, the headless horsemen nga mitologjia keltike :)
Une me cfare ushqehem, me se shumti Nutella :p
 

Hope

dans ton coeur
Hehehe ska gje, perhere me ngaterrojne se ve o emra japonez, o kshu personazhe te imagjinuara si versioni goce Dullie i dulahaneve, the headless horsemen nga mitologjia keltike :)
Une me cfare ushqehem, me se shumti Nutella :p
Paske kalu ylberin :p te ishe mashkull ma kishe kalu edhe mu lol
 

gurax

Pan ignoramus
"Po ky qenka miell more!"
Kjo eshte batute ne nje film. Djali me i mire eshte aktori qe e ka thene kete gje. Gjeagjeze: kush eshte?
 

joetisti_

Locus omnem
kam frike te votoj. Pastaj, shume mundesisht, ta permend e te thote: "Me dhe voten, tani shiko, ki zili, duro, ndersa i puth te gjitha :p"
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Dhe OKETA eshte DJALE i SHKELQYER....me TRU, dhe jo pucranjos nga kullat e tropojes.
AIRBOURNE.
Eshte e vertete, Oketa me kortezine me te madhe me ftoi te merrja pjese edhe ne nje forum tjeter. Meqenese ndihesha mire ketu i thashe se kohen nuk e kisha te mjaftueshme per te aderuar ne forum tjeter. Me dergoi respekte. E falenderoj.
 

Balahk

Locus omnem
Kete pune ka mandi me shoke,te bejn te infiltruarin,te terheqin usera neper forume tjera :D

Qe te mos dal jashte teme dhe te them emra qe jane cuna te ketij forumi se,paskan thene emra te forumeve te tjere :p:D

Joetisti,Dreamer dhe h3o jane te mire dhe qe une kam respekt..veten.nuk e permenda se,nuk lejohet me votu veten :p
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Voten time ia dhashe Universal per arsyen e thjeshte se pati kortezine te me ofronte informacionin per te cilin pata nevoje, edhe pse nuk ia kisha kerkuar...

Po te kisha nje vote te dyte do t'a kisha dhene ty Balahk sepse bere te njejten gje.

Dite kendshme!
Eléonoré
 
Top