''Votoni per djalin me te mire te forumit''

Megg

Carpe Diem
Diku ketu pashe nje teme te hapur per djemte qe duhej te votonin per vajzen me te mire te forumit
dhe mu duk e padrejte te mos hapja nje teme te tille.
veqse kekte rradhe vajzat duhet te votojne per djalin me te mire te forumit.
Vajzaaa jepini- 1 emer
-1 arsye
:p
 

Sweety el

Locus omnem
MANDI-na informon per gjithçka dhe eshte me i miri ne kete forum dhe eshte administratori i ketij forumi.
me pelqejne mendimet qe jep ne tema te ndryshme.
 

Megg

Carpe Diem
ncncnc, jo për ate, për ata. T'i njohësh vetë më të mirët, më të bukrit, mê të lartësuarit ...:D
Ahaa po une per vete do votoj e fundit se embelcira per ne fund eshte :p po pyeta ate dhe pse jo
ta marr parasysh mendimin e tjetrit:p
Pastaj ti Kondre cdo ketu?Zhvendosu tek tema tjeter :p(se mos na harron eee):p:p:p
 

Daku

Forumium praecox
Tashi ti thu me lejohet voto tre dhe e katandise si tha ai
Me pas i pel mos me te ra i thel
 
Top