Vendosni nje pseudonim antarit me siper..!!!

Sweety el

Locus omnem
Vendosni nje pseudonim antarit me siper..!!!Ne ket tem duhet te gjeni nje psedonim te pershtatshem per antarin e mesiperm...​
 

Megg

Carpe Diem
Aaa dmth nuk qenka per keq..:D oki
Killer per cunat e forumit e kisha une qe i hipnotizon:p
 

gangsterja

Primus registratum
Kjo ketu siper meje e ka pseudonimin inteligjentja ose provokuesja.Kush te pelqen nga keta te dyja apo asnjera.
Sweety ti e ke e sinqerta ose miss i albforum-it,mos te te rritet mendja(hahaha shaka).
 

Thamina

Papirus rex
Tani ca duhet te them per ty?
A mos vall duhet te te lavderoj sa per sy e faqe?

hmm ne fakt je e lezetshme.
Teper e mire me mua dhe me tjeret me sa shoh.Une timen e kam bere ,me ta lyp ta kam lypur.
Tani pres pergjigje nga ti.:p
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Tani ca duhet te them per ty?
A mos vall duhet te te lavderoj sa per sy e faqe?

hmm ne fakt je e lezetshme.
Teper e mire me mua dhe me tjeret me sa shoh.Une timen e kam bere ,me ta lyp ta kam lypur.
Tani pres pergjigje nga ti.:p
looooool..oj cme vdiqe ti mua...
te kam xhan une ty:)
 
Top