valle gjith jeta keshtu eshte,pyetje-pergjigje?

PaEmer

Forumium praecox
Edhe mua po elegancen e kuptoj ndryshe nga ckuptojne femrat dhe pak me spond eshte fjala... se e kuptoj thenien sic e di une jo sic e duan te tjeret
Po normal. Te kupuarit/te interpretuerit e dickaje, e nje shprehjeje eshte relative :D nuk jane mendjet njerezore njelloj :D

RELATIVEEEEEEEEEE
 

Hektor12

Locus omnem
Ajo qe sjane gjithe njelloj eshte absolute e pandryshueshme, si puna e gishtave te dores qe sjane njelloj
 
Top