"THENIE PER QEFIN TIM"

Narkomane

Valoris scriptorum
Femrat preferojne te jene te bukura ne vend qe te jene inteligjente, sepse ke meshkujt ka me shume idiot se sa te verber.


Yvonne Printemps
 

Narkomane

Valoris scriptorum
Hapi i pare per te perjashtuar gjerat e padeshiruara nga jeta eshte kjo: Vendos cfare do.
Ben Stein
 

Thamina

Papirus rex
Femrat preferojne te jene te bukura ne vend qe te jene inteligjente, sepse ke meshkujt ka me shume idiot se sa te verber.


Yvonne Printemps
Ne fakt po te them dicka:
Femra e zgjuar shikon dhe provon dhimbje rreth saj,se sa me shume te dish aq me shume vuan.
E kam fjalen se na mbyten "budallenjt"
E sa I perket meshkujve te verber...ne fakt meshkujt kane sy dhe I perdorin ato fjalia me e sakte do ishte qe ne vend qe te perdorin trurin e kokes lart mbi supe perdorin koken tjeter e duke perdorur ate dihet qe ndihen shume mire me nje femer me pak mend.
Besoj dhe e kam me fakte qe meshkujt ndihen teper mire me nje femer me pak mend ne shumicen e rasteve Po.
 

joetisti_

Locus omnem
mos kto fjale tani afer darkes
aman :hidhu:
e vazhdojme ketu atehere sepse keta jane te pashpirt qe na e hoqen temen :)

penisi kur futet, gjithmone i madh duket, kur eshte jashte mbase jo, por kur te prishen syte nga eksitimi, ESHTE i madh

(per temen) thuaj jo kur s'ke asgje tjeter per te thene
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
universal, pervec fjales 'figa' ne shqip qe thashe une te tema, asgje s'kishte banale aty. pse s'hoqe vetem ate postim????

(tema) kerkoja nje here te ta jape gjithe jeten
habitem qe nuk te paskan fshire komenet e madje madje..te mbyllin temen !!
P.S Sa keq ne nje teme qe thjesht po beheshin komente e pervec shakase qe su pelqen ca e ca tipave!

Sa per temen:F*** :D
 

joetisti_

Locus omnem
Ju lutem mos ktheni cdo teme ne chit-chat! Kane nisur te gjitha temat, si kjo qe eshte tek Psikologia te perfundojne me lloj lloj pershendetjesh personale dhe pa lidhje me temen.
ju respektoj ne maksimum por te lutem, eshte thenie per qejfin tim ajo qe kam thene ketu(pra pergjigje per temen). Shikoni mire sepse pervec dickaje jashte teme, neper komente ka edhe pergjigjen per temen bashkengjitur.
 

Al-Punk

Still here
ju respektoj ne maksimum por te lutem, eshte thenie per qejfin tim ajo qe kam thene ketu(pra pergjigje per temen). Shikoni mire sepse pervec dickaje jashte teme, neper komente ka edhe pergjigjen per temen bashkengjitur.
Te lutem mos e merr personale.

Sdq tema nuk ka me vend tek Psikologjia dhe po e leviz ne seksion tjeter.
 
Top