"THENIE PER QEFIN TIM"

Megg

Carpe Diem
Ka disa shprehje te caktuara qe te varura nga 'sesi ndihesh' te bejne ti adhurosh dhe
shfaqet deshira ti lexosh e ti hedhesh diku,,,prandaj po hedh te kjo teme(edhe ju bashk me mua)
shprehje per gjendjen tuaj emocionale te momentit apo sesi ndiheni sot etj etj,,,,,
:)
 

Megg

Carpe Diem
Beni KUJDES kur te arrini Majat . . . Sepse ne ato momente Njerezit jane me te Gatshem se kuRRe per t'ju rrezuar . .!!
 

Megg

Carpe Diem
Mos beso shumë,mos duaj shumë,mos shpreso shumë,sepse ajo "shumë",një ditë mund të të lëndojë shumë.
 

Megg

Carpe Diem
Ndonjehere eshte me e lehte te thuash ''jam mire''....se sa te shpjegosh se pse je i merzitur!
 

Megg

Carpe Diem
Koha Kalon. . . Kujtimet Fshihen. . . Ndjenjat Ndryshojne. . . Njerezit Ikin. . . Por Zemra Nuk Harron Kurre
 

Megg

Carpe Diem
Nuk eshte e lehte te harrosh dike per te cilin/cilen dikur mendoje 24ore ......:( ME FAL QE TE DUA :'(
 

Megg

Carpe Diem
Sa bukur i tregon KoHa. . . . . . Fytyrat e fshehura nen erresiren e genjeshtrave
 

Megg

Carpe Diem
E kaluara eshte mbrapa, meso nga ajo, e ardhmja eshte perpara, pregatitu per ate, e tashmja eshte ketu, jetoje.
 

Megg

Carpe Diem
Jeto per ata qe te duan..Lufto per ate qe e do..Buzeqesh per ata qe te kan inat..Harroj ata qe te kan harruar
:)
 

Megg

Carpe Diem
Sepse Kur Zhgenjehesh Nga njerzit Qe Do me shum ne Kte Bote . . . ske me Besim tek Asnjeri . . .
 
Top