Sot ndjehem...

joetisti_

Locus omnem
Ne fakt, kjo teme, me: SOT ndihem, mendoj eshte me shume per se si je ndiere gjate gjithe dites.
Jam ndiere... Eh, nje cast i vetem jo i mire ne gjithe ndjesine e shkelqyer te dites, te ben te te duket sikur gjithe dita nuk shkoi mire... Cudi!
 

kacurrelsja...

Forumium maestatis
I kam te dyja dhe aftesi pikturimi dhe shije sepse po nuk pate shije nuk mund te besh dicka te bukur...per sa i perket thonjeve nuk i rregulloj gjithmone vete
Persa i perket temes shpresoj te gjesh fatin. ..kushedi ku eshte fshehur...:) :) kontrollove ti shiko se mos ndoshta e ke aty ku i dihet...
 
Top