Sot ndjehem...

joetisti_

Locus omnem
Ngaqe jam ne shtepi,
(tema) mir flm po do behet e me mire
pse ku duhet te jesh qe te ndezesh nje cigare?!

(tema) i lodhur
C'i kam punuar lodhjes sot. Dha e dha dhe me thote: aman bejme pak pushm se vdiqa. Ia bera qejfin, pushova, se me erdhi keq :p
 
Top