Sot ndjehem...

joetisti_

Locus omnem
I kam te dyja dhe aftesi pikturimi dhe shije sepse po nuk pate shije nuk mund te besh dicka te bukur...per sa i perket thonjeve nuk i rregulloj gjithmone vete
Persa i perket temes shpresoj te gjesh fatin. ..kushedi ku eshte fshehur...:) :) kontrollove ti shiko se mos ndoshta e ke aty ku i dihet...
me vjen mire! Dmth per ndonje rast mund t'i varim shpresat se na ndihmon me ndonje pikture e? :)

Jo moj jo. Kontrollova. Nuk eshte! Do te ma kene vjedhur...

(tema)
... sikur s'ia thashe te gjitha; e megjithate gjithcka qe kisha ia thashe...
 

MrCool

Oldschool
I rraskapitur, me tension te ulet dhe pa vullnet per asgje. [emoji58]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
 
Top