Si thua, martohemi?!

Florus

Forumium maestatis
Re: Si thua, martohemi?!

:eek: ca lemshi paskeni bere more!

pse sweety nuk perfundoi ceremonia ate dit e :confused: ne deshmitaret nuk na munguan :shrug:
shqiptare dakort je ti?

shpirto, te te jap ca :kiss: :kiss: :kiss: se me kishe munguar :wub:
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Si thua, martohemi?!

Ti Flobo, pse i le vend lemsheve he?! :confused:
Nuk jam dakord hic!!!! /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

SweetAngel

Primus registratum
Re: Si thua, martohemi?!

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] :eek: ca lemshi paskeni bere more!

pse sweety nuk perfundoi ceremonia ate dit e :confused: ne deshmitaret nuk na munguan :shrug:
shqiptare dakort je ti?

shpirto, te te jap ca :kiss: :kiss: :kiss: se me kishe munguar :wub: [/qb]
Pse mbaroj ajo pune?? Mos isha gje ne gjume?? Nejse, te trashegohemi. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Si thua, martohemi?!

Sweetyyyyy :smash: mos mi bej kto lojra mua /pf/images/graemlins/tongue.gif kaq shpejt harrove fjalet dhe puthjet e para nje jave :confused: po te duash ti e bejme edhe nje here tjeter ceremonine se ne fakt 2 her behet apo jo?
Shqiptare je dakort tani? feministe! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Si thua, martohemi?!

Flobo, e tani jam dakord, meqe vet Sweety paska propozuar qe te trashegoheni!!!! /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
Hajt, me te mira ju vafte jeta me tutje!!!Ishallah me nja 10 kalamoja!!! /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

SweetAngel

Primus registratum
Re: Si thua, martohemi?!

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] Sweetyyyyy :smash: mos mi bej kto lojra mua /pf/images/graemlins/tongue.gif kaq shpejt harrove fjalet dhe puthjet e para nje jave :confused: po te duash ti e bejme edhe nje here tjeter ceremonine se ne fakt 2 her behet apo jo?
Shqiptare je dakort tani? feministe! /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
/pf/images/graemlins/tongue.gif Asnjeher nuk harroj ate qe them. ne fakt martesa ndodhin vetem nje here, por le te bejme nje perjashtim.
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Si thua, martohemi?!

Fillimisht postuar nga SweetAngel:
[qb] Shqiptare ato 10-te ti kam lene ty :tipsy: :lol: :kiss: [/qb]
Sweety, une si e vaktit qe jam, fjaline mesiperme e pranoj si urate! Rrofsh. Une nuk trembem nga trashegimia!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

SweetAngel

Primus registratum
Re: Si thua, martohemi?!

Fillimisht postuar nga Shqiptarja:
[qb]
Fillimisht postuar nga SweetAngel:
[qb] Shqiptare ato 10-te ti kam lene ty :tipsy: :lol: :kiss: [/qb]
Sweety, une si e vaktit qe jam, fjaline mesiperme e pranoj si urate! Rrofsh. Une nuk trembem nga trashegimia!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
ty te lumte. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
Top