si do te ishte bota pa femra

Wishmiss

Valoris scriptorum
ajo qe shpreha un nuk ishte deshire personale por nese vertet femra nuk do ezistonte ju do ishit e ardhmja ..ndaj ska shume per te shtuar ....
 

Hektor12

Locus omnem
ajo qe shpreha un nuk ishte deshire personale por nese vertet femra nuk do ezistonte ju do ishit e ardhmja ..ndaj ska shume per te shtuar ....
Patjeter shyqyr qe morri ai i madhi nje cope brinje nga ne dhe u krijoi ... 1 me pak se ju kemi ne fakt ...shyqyr qe u kemi ...
 
Top