si do te ishte bota pa femra

hareid

Papirus rex
Nje bote pa femra per mua eshte e paimagjinuar. Eshte e njejte sikur te imagjinoj nje bote te erret pa driten e diellit...
 

smino

Primus registratum
Njerezimi do shuhej,sdo kishte vazhdimesi ne radhe te pare...pastaj ta maresh dhe nga aspektet e tjera meshkujt sbejn dot a femrat,do ishte ishte e pamundur nje bode pa femra...imagjino nje grup pijanecash te dhunshem vetem duke share duke u zhdepur ne drru,mbuluar nga zhuli :pPPP skandaloze
p.s. do jen ber dhe kaps te gjithe se do han vetem gjera te thata :pPP
 

Megg

Carpe Diem
Njerezimi do shuhej,sdo kishte vazhdimesi ne radhe te pare...pastaj ta maresh dhe nga aspektet e tjera meshkujt sbejn dot a femrat,do ishte ishte e pamundur nje bode pa femra...imagjino nje grup pijanecash te dhunshem vetem duke share duke u zhdepur ne drru,mbuluar nga zhuli :pPPP skandaloze
p.s. do jen ber dhe kaps te gjithe se do han vetem gjera te thata :pPP
hAhAhA jam dakort me kto qe thua ti ....:D
edhe nje gje do shtoj...Do ishin te gjithe gay ..:p:p
 

mirishahe

Forumium maestatis
mos ma thuni qe bota mund te jet pa femra se une vdiqa si te jetohet pa zemra te buta e te embla:llastica:
 

Megg

Carpe Diem
Lexova diku,,,Mashkulli pa femren si peshku pa biciklete...hAhAhA
:p Pak Jashte teme...:D po se humba rastin ta shkruaj!!! :)
 
Top