shqiptaret ne FRANCE

GJYSHI

Gjyshi
Re: shqiptaret ne FRANCE

Rri larg se te behet mishi me pulla te kuqe e nuk te coj ne spital dot se me ka plas goma e zetorit
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: shqiptaret ne FRANCE

Të paska plas ke gropa mu*it mre? Eh katnari shkret ene n'ven t'huj nuk i ndahet plehu /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/goofy.gif.

Pinqe, qu'est ce passe de bon chez toi? Des nouvelles de quelques azgans potentiels?
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: shqiptaret ne FRANCE

ti e di qe une e kam mendjen ke ty /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif asnje azgan tjeter ne tiens pas la route comparé a toi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif

ej, njof nje ketu nga Kebeku (on a des cours en commun) te betohem sa here qe hap gojen me fol, me vjen me ja fut me kepuc kokes, jo vetem qe flet gjys frengjisht gjys anglisht (dhe i bastardon te dyja) plus dhe bertet...por me e keqja eshte se te tregon gjith jeten e vete vetem me te thon qe vajti me ble buke a la boulangerie /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

dhe ne eto momente...je t'apprecie terriblement, plus ke jamais...lum si ne per ty /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: shqiptaret ne FRANCE

Eh bien (bén), là tu le sais à qui j'ai à faire. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

Ai robi që ke ti atje me siguri që osht nga nai katun se ata pëllasin fort e të tregojn edhe si ka nodh që mami e babi vet e kan bo kur o zon ai. Tregojn edhe ça ngjyre ishte lopa e demi që i nxefi të dy :D. Po shyqyr thuj që nuk o nanji prej Gaspezie se at'her do rrijshe tu menojshe se ça gjuhe flet. Kom pas njonin në klas dhe mas 4 vjetësh nuk e merrsha vesh se ça thojte.

Kthehemi ke arat tona tashti.

Un e vlersoj më së shumti faktin që un jom azgani për ty por sado azgan qofsha, prap deri ke malet e tuja nuk arrij dot sado të zgjatem. Pra duhet me i dhon zgjidhje muhabetit.
Peut-tu prendre l'avion e te rendre içi cette été? Je garantis être à ta disposition 24/24. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif

oups, për pak harrova

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: shqiptaret ne FRANCE

et moi alors?!!! je pue moi ou quoi?!!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cry.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cry.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: shqiptaret ne FRANCE

Do me u jargos ti? Na ca kshu baveux, mais vraiment baveux /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: shqiptaret ne FRANCE

Na treme mi.

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: shqiptaret ne FRANCE

ket golin e bom per ty Kondre /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif ...ta gezoç

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
 

gurax

Pan ignoramus
Re: shqiptaret ne FRANCE

Ciao come stai Dahlia. Ciao come stai Kondra. Ciao come stai pink. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

Kalova t'jua bej nje here ta!".
Ika prape tashti. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: shqiptaret ne FRANCE

Veç tri llafe dike italisht ti mre /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif ?

Pinqe, e fitut davan dje. A ju lumtë. Gjyshi do jet tu rraf plakën prej inotit tashti /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif .

Plein de bisous pour les belles de France et je vous attends les deux cette été /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: shqiptaret ne FRANCE

A nuk ju rri menerja rehat, pak se na rrafet me hile tashi dhe na tregoni me na ngrit nervat /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: shqiptaret ne FRANCE

ahuuuuuuuuuuu gjysho, bjeri bjeri se i bi bukur me sopate /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

per ish presidentin ---->>>> /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: shqiptaret ne FRANCE

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Gurax</div><div class="ubbcode-body">Ciao come stai Dahlia. Ciao come stai Kondra. Ciao come stai pink. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

Kalova t'jua bej nje here ta!".
Ika prape tashti. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif </div></div>

Po thuja Fronsua mer ...


Bonjur come ty je Ti e kusur se se di ... Ato antaret tona t flakta t vjetra jan mo gjall knej ka nahija Ejfelit apo kan hup Krejt...
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: shqiptaret ne FRANCE

hahaha Ted qeke bo telef...ja po te jap nje bisou /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif se kisha kohe pa te pa e na ka mor malli...
 

gurax

Pan ignoramus
Re: shqiptaret ne FRANCE

Ciao come stai TEDI. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

Shef Ejfelin ti nga nahija jote? Mua me pelqen me shume nahija ime, me pamje nga Sena. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: shqiptaret ne FRANCE

Po Stamollin kush e shef prej jush?

Salut les francos.

Des gros bisous pour mes préférées. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: shqiptaret ne FRANCE

me leje, me leje, me leje....una una una...e shof edhe nga vrima çelsit biles /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

bonjour the quebeqois /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif
 

gurax

Pan ignoramus
Re: shqiptaret ne FRANCE

Stambolli nga vrima e celsit te shpia pinkut./ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 
Top