Shprehjet me te bukura filozofike!!

Landi78

Forumium maestatis
Muhamedi ka nje problem te vogel qe e sheh gruan vetem si objekt kenaqesie dhe mashkullin si pronar te objektit :p
 

Hektor12

Locus omnem
O pike e zeze,e pame edhe kete dite ku te PAFTYRET u luten per nje cope fytyre ketyre shume ftyrshave,me shpresen qe te mund ta "ngushellojne" dhe "shpetojne" veten nga PAFTYRESIA :)
 

Hektor12

Locus omnem
Mos e ngaterro karakterin tim me sjelljen time...sepse karakteri im jam une ,ndersa sjellja ime varet prej teje.
 

Hektor12

Locus omnem
E di pse ndonjëherë mbetemi të zhgënjyer? Sepse besojmë se të tjerët janë të gatshëm të bëjnë atë që ne do të bënim për ta!

[Gaetano Lo Presti]
 

LLaStiCaaa

Valoris scriptorum
Gabojmë gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur, për t'u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt! :wub:
 

Landi78

Forumium maestatis
Gaboj por nuk deshperohe. Kthej koken prapa tek gabimet e mia me pas hap syte perpara per te mos i riber :)
 

Hektor12

Locus omnem
E sa per ate mos u merr me gjera te cilat te tjerat i kane percaktuar jo mendje shkurtesia e imja aq me pak e jotja shif mendo njer ca flet pastaj nxirre ...
 
Top