Shprehjet me te bukura filozofike!!

LLaStiCaaa

Valoris scriptorum
539920_235867226530213_507337048_n.jpg
 

Hektor12

Locus omnem
E k
Sa mireq e ka bojaxhi chati :p
Llastica me pelqen fryma qe din te perzgjedhesh nje shprehje :)
E kisha per ty se ti je furcaxhiu dhe bojaxhiu i vetem ne kete forum. Se shikon se cthua. Vetem ti mbete ne chat e pv tu ua kerku me te gjitha mundesit. Nje gje te them nuk du qe keto dy jave qe me kane mbet ne tirane te merrem me cuna mami dhe pede si puna jote. Nuk e kam problem te te nxi pa dal vet. E di ca ben kush je dhe ku rri. Rri ne qoshen tende se me mjaftojne 5 min sa te shkruaj nje sms. E di ca me nder burri je.
 

LLaStiCaaa

Valoris scriptorum
SE KUPTOJ .. SIKUR SKENII PRIVAT CHAT PER KTO GRINDJE E MOS KUPTIME ..POR E NDOTNI FORUMIN ME MHB TE PA VLERSHME ... !!my OPiNiOn!
 

dr love

Locus omnem
Jeta te duket shume e shkurter kur e kalon me njeriun e duhur...dhe teper e gjate..me njeriun e gabuar..dhe pa asnje vlere kur jeton vetem.
 

Landi78

Forumium maestatis
E k
E kisha per ty se ti je furcaxhiu dhe bojaxhiu i vetem ne kete forum. Se shikon se cthua. Vetem ti mbete ne chat e pv tu ua kerku me te gjitha mundesit. Nje gje te them nuk du qe keto dy jave qe me kane mbet ne tirane te merrem me cuna mami dhe pede si puna jote. Nuk e kam problem te te nxi pa dal vet. E di ca ben kush je dhe ku rri. Rri ne qoshen tende se me mjaftojne 5 min sa te shkruaj nje sms. E di ca me nder burri je.

Sipas teje gjithmon.
Por duke qen se mendimi i thene nga nje gomar si ty, nga ana eshte per te qeshur dhe lexoj vetem rreshtin e pare gjithmon nuk humb kohe me hartime te nje gomari :p
 

Landi78

Forumium maestatis
Beje ..po duhet dhe emri i autorit ..gjithsesi..
I rash pragut te degjoj dera..populli.

SE KUPTOJ .. SIKUR SKENII PRIVAT CHAT PER KTO GRINDJE E MOS KUPTIME ..POR E NDOTNI FORUMIN ME MHB TE PA VLERSHME ... !!my OPiNiOn!

Kur i thashe gomar per hre te fundit, nuk e pata lexuar kete postim. E thene nga ty kjo verejtje te pakten nga ana ime do te repsektohet dhe nuk do ta tall e ne main! Velresoj opinionin tend!
 

Landi78

Forumium maestatis
SE KUPTOJ .. SIKUR SKENII PRIVAT CHAT PER KTO GRINDJE E MOS KUPTIME ..POR E NDOTNI FORUMIN ME MHB TE PA VLERSHME ... !!my OPiNiOn!

Kur i thashe gomar per hre te fundit, nuk e pata lexuar kete postim. E thene nga ty kjo verejtje te pakten nga ana ime do te repsektohet dhe nuk do ta tall e ne main! Velresoj opinionin tend!
 

dr love

Locus omnem
Perpara se nje njeri te mar nje vendim..ose te ndermare nje veprim...duhet te kujtohet per demin dhe ndjenjat qe u shkakton njerezve qe e duan..
 
Top