Re: Do doja...

qeshem

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja ti beja nje formatim memories sime dhe te kujtoja vetem ato gjera qe ma ka enda
 

mengjesi

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do te doja te kisha kohe qe ndieja, te qaja e te qeshja tani. Do te doja te zhbeja strukturat kufizuese e te shikoja levizje te lira. Do te doja per nje moment qe gjerat materiale te mos kishin rendesi. Do te doja qe ngadalesimi te ishte i mundur.
 

Guest
Re: Re: Do doja...

Do doja me ble ca ilace kunder moskokcarjes /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

qeshem

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja qe distancat midis nentoreve te mos ishin thjesht nje pulitje sysh ...
 

alpacino

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

luajme pak me art
gjejeni kush eshte piktura e mshehur
ketu eshte mshehur nje pikture shume e njohure
Indovina il dipinto nascosto mbrapa ketij xhami smerile,qe nuk lejon ta njohesh
nje sy i kujdeshem mund ta nuhase dhe ta gjej veprta e kujt autore te famshem eshte.
gjejeni deri me dt 18 keni kohe ta gjeni :wave:
.
gico39.jpg
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

Do doja nje perqafim te ngrohte nga dy krahet e tua, nje perqafim pemesh ne stuhi.Do doja nje kurore puthjesh mbi buzet e mia, nje kurore me flutura krahepupulitese, puthje qe di te mi japesh vec ti.Do doja nje peshperime ere pranverore ne veshet e mi, nje peshperime te ngrohte, dehese.Do doja nje veshtrim depertues prej teje, sic di ta japesh vec ti, nje veshtrim te thelle qe flet me shume se mijera fjale, qe thote me shume se mijera tone, qe deperton me shume se mijera diej.
Do doja te ishe djep e une foshnja qe perkund perkedhelish dashurore.

Do doja te isha me ty.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Kshu e shpreh dashurine une me ti :wink:
:kiss:

p.s. Don't worry, no hidden message, just saying "hi!" my way unconventional! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

U trema /pf/images/graemlins/laugh.gif thashe shyqyr deri ne dhimbje e jo deri ne keputje /pf/images/graemlins/laugh.gif se mezi i kam keto dy cope sa per feshferimen e eres /pf/images/graemlins/wink.gif

Hi hon :kiss:
 

Eni_883

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do doja te ikja per sado pak kohe nga ky realitet. Te ikja diku larg ndoshta edhe te kthehesha pak mbrapsht ne kohe vetem qe te mos isha ketu ku jam tani /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Iness

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do doja qe Eni_883 ta mbaje premtimin dhe te vije tek "realiteti" im per ca kohe...
 

Guest
Re: Re: Do doja...

Do doja te haja dicka shqiptare , kam kohe qe si ha me kto lloj ushqimesh me jan peshtirosur...
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Do doja qe shume dilema te zgjidheshin si ne filmin kur J.Aniston thote:
- Si tratta di scegliere una persona,e decidere di farla felice!


Ftoj gjithe qorrat te hapin syte foooooooooort! :eek:
 

jona20

big bum bam...
Re: Re: Do doja...

Nuk them do doja por "dua" qe te jetoj jeten me thjesht e me me pak probleme...
a kerkoj shume????????
 

qeshem

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja qe koha te ecte me kalendarin tim personal, qe per datat qe nuk do doja te ekzistonin te mos ta perserisja c do vit : ah sikur te mos ekzistonin ... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

zog

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja, eshte fjale pa kuptim perveç politeses qe ka mren.

Shopenhauri per okazionin ka thon: e sigurte! te gjithe NE mund te bejme ate qe duam, por nuk mund te DUAM ate qe DUAM.


kush kupton ket, i ka hallall pese lek prej meje.
 

abs

nuk e di...
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga zog:
[qb] ... por nuk mund te DUAM ate qe DUAM.

[/qb]
...,por nuk mund te Duam ate qe Bejme /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

ka nje vit qe dredhoj rrugen,duhet te shkoj e te le veten te qete,por as sot e as muajin e ardhshem nuk do e bej dot.
heren e fundit me shoqerove ti,e qe atehere nuk kam tentuar te shkoj me.
duhet te pres te kthehesh nga milano??
apo te marr telefonaten tende tek degjoj zerin tend qe thote: aspettami dit!
mia manchi ant,davvero...
 
Top